پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چطوری از شر ربات هایی که کامنت میزارن خلاص شویم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.من اوایل اون نوشته امنیتی جی کامنت رو غیرفعال کردم ودیگه فعال نمیشه .ازقسمت مدیریت هم کدکپچا رو فعال میکنم بازم فعال نمیشه.کلا بغیرازکد امنیتی وعضویت داشتن درسایت...راه دیگری برای جلوگیری ازکامنت های تبلیغاتی هست؟
2-اصلا آیاواقعا اینها ربات هستند؟چطوری اینها رو روی سایت یک نفر تنظیم میکنن که مدام روی یک مطلب خاص یک نوع کامنت میزارن اوم به انگلیسی؟
اینها تنها راهش گذاشتن کد امنیتی یا همون کپچا هست.اینها از طریق جستجو در گوگل بصورت خودکار لینک هایی رو که میتونند کامنت بزارند پیدا میکنند.
فعلا نظرات را غیر فعال کنید.
دوست عزیز شما باید پلاگین کپچارو دانلود کنید و از طریق این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد عمومی و خصوصی رو دریافت کنید و در پلاگین وارد کنید و از طریق تنظیمات کلی کد امنیتی (Captcha) رو فعال کنید سپس به قسمت تنظیمات کامپوننت جی کامنت برید و اونجا هم کد امنیتی رو کپچا قرار بدید.یاعلی
مرسی.آقای گنجی : نظرات رو کلا غیرفعال کنم؟ چرا؟ یعنی این نظرات مشکل دارن واسه سایت ؟ ممنون

پلاگین کپچا رو ازکجا دانلود کنم؟ واسه وردپرس هست فقط....کدعمومی وخصوصی یعنی چی؟
از سایت ریکپچا که کد میگیرید دوتا میده هتون یکی عمومی و یکی هم کلید پریوات که در تنظیمات کامپوننت نظرسنجی باید هردو را وارد کنید.
به سایت ریکپچا گوگل بروید و این کلیدهارو بگیرید.در گوگل همین ریکپچارو سرچ کنید.
دوست عزیز ابتدا وارد این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشد سپس روی این گزینه کلیک میکنید Get reCAPTCHA و وارد این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشید اینجا روی گزینه sign up now کلیک میکنید و دامین(Domain) خودتون رو وارد میکنید مثلا(kafshdozakabi.ir) بعد که این مرحله رو انجام دادید روی گزینه (kafshdozakabi.ir) کلیک کنید اینجا دوتا کد به شما میده یکی کد Public Key هست که همون کد عمومی هست یکی هم کدPrivate Key که همون کد خصوصی هست این کدهارو در قسمت پلاگین وارد کنید و اونو فعال کنید.
این هم پلاگین کپچا
مرسی ازشما.
حالا بغیر ازکد کپچا راه دیگری هم برای خلاصی از شر این ربات ها هست؟
بله راه دیگه ای هم هست فقط میخوام بدونم شما نظرات رو برای عموم آزاد گذاشتید؟ اگر این طور هست میتونید نظرات رو فقط برای اعضا قرار بدید اینطور وقتی ثبت نام کنن ایمیلی حاوی لینک فعال سازی براشون ارسال میشه و درصورت تائید نشدن دیگه قادر به نظر دادن نخواهند بود.
بله نظرات برای عموم هست ولی خودم تاییدشون میکنم ونمیزارم تبلیغ ها دیده بشن.
دوست عزیز شما میتونید نظرات رو فقط برای کسانی که عضو میشن درنظر بگیرید و مهمان نتونه نظر بده بنظر من این بهترین راه برای خلاص از این مشکله
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع