پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: انتخاب تعداد محصول در ویرچورتمات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان سایت زیر را مشاهده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی روی محصول می روید می توانید تعداد را انتخاب کنید
من هم می خواهم در سایت زیر چنین کاری را انجام بدهم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی در همین صفحه اصلی کاربر بتواند تعداد را انتخاب کند ، یا وقتی در صفحات داخلی می رود تعداد و بر روی محصول می رود تعداد را انتخاب کند

مشکل بعدی اینکه :
لطفا روی محصولی بروید من می خواهم وقتی اضافه کردن به سبد خرید را زد دیگر آن باکس سبد خرید و یا ادامه خرید را نشان ندهد ، والبته اتفاق خصای هم نیافتد ، دلیل مشتری در صفحه 10 هایپر مارکت هست، محصولی را انتخاب می کند و وقتی روی اضافه شدن به سبد خرید را می زند ، یا باید به سبد خرید برود و یا ادامه را بزند ، اگر بخواهد ادامه بدهد ، باید روی گزینه ادامه خرید کلیک کند ، و وقتی کلیک می کند دوباره به صفحه اصلی مجموعه باز میگردد و این خیلی بد است
برای حل این دو تا مشکل ممنون می شوم راهنمائی بفرمائید.
با تشکر
دوستان کسی می تونه کمکم کنه ؟
راکت تم یک افزونه داره به نام راک کویک که فکر میکنم سبد خرید رو آجاکسی میکنه البته در ویرتومارت.
برای مشکل تعداد هم در تنظیمات هر فروشگاه سازی میتوان اجازه داد کاربر تعداد رو هم انتخاب کند.
من زیاد وقت کار کردن با فروشگاه سازهارو ندارم ولی اولین بار میشنوم برای تعدا مشکلی مطرح میشه.
برای تعداد من فکر کنم بد توضیح دادم
اون هم این که
من می خواهم روی خود ماژول تعداد را اضافه کنم
یعنی کابر که روی ماژول میزنه سبد خرید
همونجا بتونه تعداد را هم انتخاب کنه
لینک مرجع