پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در ثبت نام و ویرایش کاربر جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و ادب
چند وقت پیش از جوملا 1.5 به 2.5.22 مهاجرت کردم؛ اما مشکلی که الان دارم اینه که امکان ثبت نام برای کاربر جدید چه از طریق سایت و چه از پنل مدیریت وجود نداره. این مشکل در انجمن کیوننا هم هست. همچنین امکان ویرایش کاربر هم وجود نداره، مثلا نه میشه کاربری رو حذف کرد یا ویرایش کرد. خطای خاصی هم نشون داده نمیشه فقط صفحه سفیدی ظاهر میشه که خطای خاصی ذکر نکرده.
البته خطایی که تو کیوننا نمایش داده میشه 500 Internal Server Error که در ادامه این طور توضیح میده Fatal Error: Call to undefined method JAccess::get_object_id() in libraries/joomla/database/table/user.php on line 220
لطفا راهنمایی بفرمایید.
آخرین نسخه جوملای خام رو روی سایتتون اکسترکت کنید و فولدر installation رو حذف کنید ... ضمنا قبل از هرکاری از سایتتون نسخه پشتیبان بگیرید
من الان از نسخه آپدیت شده یعنی 2.5.24 استفاده می کنم؛ اما نسخه نصبی 2.5.22 بوده آیا این مشکلی ایجاد نمی کنه؟
دوم اینکه جوملا رو تو فایل منیجر سی پنل باید نصب کنم؟
ممنونم
ميتوني از نسخه اصلي جوملا استفاده كني ...

جوملا رو هم بايد توي فولدر www بايد نصب كني ... اگر اشتباه نگفته باشم
دوست عزیز برای رسیدن هر چه بهتر به درخواست خود توصیه میشه از همون جوملا 2.5.22استفاده کنید
جوملا رو هم طبق فرمایش آقای پور دریایی در مسیر public_htmlخود اکسترکت نمایید
کاری که فرمودین رو انجام دادم ولی متاسفانه درست نشد.
البته دیگه ثبت نام مشکلی نداره و مشکل فقط عدم امکان حذف کاربراست.
بعد از مهاجرت به نسخه بالاتر باید ابتدا تست کنید بعد از اطمینان سایت قبلی رو حذف کنید.مشکل ای دی کاربر ادمین رو تست کنید و بصورت پیش فرض جوملا 2.5 بزارید.
کلیه مطالب باید نویسنده و مجموعه هاش ویرایش بشه.میتونید نمایش پیام های خطارو در جوملا فعال کنید تا ارورهارو ببینید.
بهتره سایت جوملا 1.5 رو نگهدارید و دوباره سعی در ارتقا اصولی و بهتر بکنید.
لینک مرجع