پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راست چین کردن قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان عزیز اگر می توانید کمک کنید قالب زیر را راست چین کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون می شوم از همه شما
خیلی نیاز دارم
دوست عزیز یک نسخه رو نصب کنید تو هاست تا جایی که تونستین پیش برین انجام بدید بفیه شو من راهنمایی یا انجام میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا باید شروع کنم ؟
ممنون می شوم راهنمائی بفرمایئد
میتونید از طریق پیام خصوصی سفارش بدید کامل براتون انجام بدم

یا علی
می خواهم خودم یاد بگیرم
پس میتونید آموزش های css رو مطالعه کنید و کدهای css و html رو خوب یاد بگیرید بعد اقدام به راستچین نمودن کدهاتون بفرمایید

یا علی
دوست عزیز شما فرمودید قالب میخواید راست چین کنید اینی که شما قرار دادید بسته نصبی هستش باید بصورت کلی فارسی سازی روش انجام شه
و یا تا جایی که امکان داره افزونه هاش رو با افزونه های فارسی جایگزین نمایید
اگه مشکلتون فقط قالب بود براتون انجام میدم
البته راست چین کردن زیاد زمان بر نیستش
تو راستچین کردن یک سری ویرایش ها هم باید انجام شه و همچنین بهینه سازی بشه برای فارسی
اگه خواستید کارتون فقط را بی افته من میتونم رایگان فقط راست چین انجام بدم
خیلی ممنون می شوم
ولی مسئله اینه که اگر امکان دارد به من یاد بدهید تا آنجائی که می شود خودم انجام بدهم !!!
می خواهم خودم یاد بگیرم ! ! ! البته اگر برای شما مشکلی نداشته باشد
با تشکر
در این بسته اول قالب را می خواهم فارسی کنم !!!
بعد هم افزونه ها را !!!
آقا رضا با اینکه تصمیم می گیرم رایگان کار نکنم ولی چون شما آدم فعالی هستید دوست دارم همکاری کنم میتونید در تماس باشید در خدمتم البته اگر دوستان از تماس شما ناراحت نمیشن
هر کدوم از دوستان میتونن رایگان وقت بزارن و انجام بدن
اما دوست عزیز خیلی خوبه که موضوع انجمن رو فراموش نکنیم!!!

اینجا انجمن دانش آموزی و آموزش نیست! انجمن رفع اشکال هست!

شما میتونید برای یاد گرفتن فارسی و راستچین کردن کتب html و css رو مطالعه بفرمایید

همچنین میتونید کلاس های آموزشی این موضوع رو سپری کنید

بعد اگر مشکلی در انجام داشتید بپرسید دوستان راهنمایی کنند جهت رفع اونها

البته در انجمن دوستانی هستند که وقت فراغت زیاد دارند برای انجام کارهای رایگان میتونید از این دوستان استفاده بفرمایید

یا علی
لینک مرجع