پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول منو کشویی فیس بوک (FB)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امروز ماژولی را معرفی میکنم که مشابه آن را میتوانید در سایت فیس بوک ببینید .
این ماژول توسط آکادمی جوملا با سیستم Jquery نوشته شده است و استفاده از آن بسیار آسان است .
دریافت و انتقاد : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه آنلاین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  fbmenu.png]
تبريك ميگم كار زيبايي بود اميدوارم شاهد افزونه هاي بيشتري باشيم از شما حتي در JED
بله خيلي خوبه كه دوستان ما به نوشتن ماژول روي اوردند و اين جاي خوشحالي براي كاربران ايراني جوملا است !
ممنو دوستان عزیزم ... جا داره از ابوالفضل جان تشکر کنم که استارت ماژول نویسی در ایران رو زدند و بقیه دوستان رو تشویق کردند .. من بیشتر سعی خودم رو بر روی منوها گذاشتم تا این کمبود در سایت ها پر بشه انشالله . ممنون از دوستان
در JED هم قرار خواهم داد .. فعلا سایت رو برای انتشار نسخه ها تکمیل نکردیم . انشالله قالب های رایگان که شروع به کار کردند ، ماژول ها را در JED قرار میدیم که عزیزان غیر ایرانی هم بتوانند استفاده کنند . ( تمامی افزونه های Joomacademy رایگان خواهند بود . حتی قالب ها )
دوستان میشه یه تصویر یا یه لینک دموی دیگه قرار بدید!
بنده چیز خاصی تو لینک بالا ندیدن، مگر این که برازرم مشکل داشته باشه
دوست عزیز متاسفانه مهلت دامین مورد نظر به پایان رسیده
دوستانی که از این افزونه استفاده کردند و یا تصویری در اختیار دارند لطف کنند تا قرار دهند.
با تشکرRose
بله ، دات کام مهلتش تموم شده ولی .ir هنوز هست .
بفرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع