پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نحوه ساخت فیلد اضافی در RSTICKET
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام . از کدوم قسمت کامپوننت RSTICKET میشه فیلد اضافی ایجاد کرد ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینک رو ببینید

ی آموزش هم پیدا کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصش این بود ، ولی حتما ببینید شاید به دردتون خورد

Components > RSFiles! > Files and click the New button.

این هم ببینید
(۳۱-۴-۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ عصر)Zudia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینک رو ببینید

ی آموزش هم پیدا کردم

خلاصش این بود ، ولی حتما ببینید شاید به دردتون خورد

Components > RSFiles! > Files and click the New button.

این هم ببینید

تشکر ولی متوجه منظور بنده نشدید و میخوام فیلد اضافه کنم مثلا جنسیت یا غیره به آر اس تیکت . یادمه توی پنل مدیریتش یه جایی داشت ولی پیدا نمیکنم
این مشکل من هم هست ، کسی بلد نیست
(۳۱-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل من هم هست ، کسی بلد نیست

سلام . پیدا کردم ولی مال من موقع ارسال ارور میده
[تصویر:  96mn_screenshot_(13).png]
با قرمز مشخص کردم
چطوری می تونم فیلد سفارشی بسازم؟

فهمیدم
برای من مشکلی نبود !!!!
لینک مرجع