پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با رای دادن در کامپوننت JComments
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان در انجمن پارس جوم

من کامپوننت معروف Jcomment رو از سایت جوملا فارسی دانلود کردم و نصب کردم. همه چیز به خوبی کار میکنه فقط رای دادن (مخالف یا موافق) را نشون نمیده.

[تصویر:  42578206943525069335.png]

همه تنظیماتی رو باید انجام بدم رو هم انجام دادم.

آیا پلاگینی داره که باید فعال بشه؟

درضمن جوملای Joomla 2.5 است
شما باید تو مدیریت جی کامنت تو بخش تنظیمات طرح بندی نمایش امتیاز دهی رو (بله یاyes)کنید آیا این تنظیمات رو انجام داده اید؟
بله اونجا رو هم روی بله گذاشتم

یکی نیست جواب ما رو بده؟ آقا فوریه؟ لطفا کمک کنید.
Eyes
با سلام پاسخ شما را سایت اصلی داده است:
Voting buttons would be available only if you have rights to vote:
- you have rights to vote
- you aren''t comment's author
- you haven't voted this comment yet
- you are guest and nobody from same IP has voted for comment

In other cases these buttons would be hidden. So if you test on local site as guest - all comments are posted from the same IP and you couldn't vote. You could check this by next way:

1. Set permissions to vote to Unregistered usergroup
2. Login as administrator and post some comment
3. Logout and enter site as guest
4. Voting buttons would be available

Regarding Reply button - it is available only for Treeview layout and hidden if Plain list layout selected.

And the last - Report to administrator - you need setup permissions to use this feature in JComments settings.
مشکل از آی پی خود شما است شما نمیتوانید با آی پی خودتون ببینید باید با فیلتر شکن وارد شوید یا از یک جای دیگر وصل شوید بعدش میبینید
با تشکر
tavara.ir
آقای صیفی ممنون که زحمت کشیدید پاسخ دادید ، ولی لطفا ً به تاریخ ارسال موضوع هم دقت کنید ! 1393/04/28، یه سری هم به تقویم بزنیم الان بیشتر از 13 ماه گذشته .
قوانین انجمن رو هم بخونید لطفاً
لینک مرجع