پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نیاز به ماژول جستجو در یاهو _جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نیاز به ماژول جستجو در یاهو _جوملا 2.5 دارم.مرسی ازهمه اساتیدجوملای ایرانRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseBravo

همینطورجستجو درگوگل هم میخوام.الان یکی نصب کردم ولی بعدسرچ هیچ اتفاقی نمیفته !! مگه نباید بره توگوگل؟؟
این ها واسه گوگل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و

این هم واسه یاهو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی...ولی اینا دانلود نمیشن که Blush
کسی نداره بده ؟؟ ممنون میشم
دوست عزیز لینک هایی که دوستمون گذاشتن افزونه های مختلفی رو شامل میشه نه اینکه خودشون لینک دانلود باشنSmile، جز چند تاشون که تجاریه مابقی دانلود میشن
خب یعنی واقعا کسی نداره آپ کنه بقیه هم استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بایدبرم دونه دونه بگردم ببینم کدوم ئانلود میشه وازبین اونا کدوم بدردم میخوره !!!!!

یاهو خودش از بینگ برای جستجو استفاده میکنه و همه بیشتر روی گوگل کار میکنند و بهتره شما هم همینکار رو بکنید اما خوب ممکنه دلیلی برای اینکار داشته باشید ولی من افزونه ای برای این مورد در جوملای جهانی ندیدم.
دوستمون لینک ها رو گذاشتن ، کلا 10 دقیقه زمان نمیبره که بخواین چک کنید، حداقل این زحمت رو به خودتون بدید که با افزونه ها و دموهای مختلف اشنا بشین، قطعا بعدا به دردتون میخوره

من از این دو مورد قبلا استفاده کردم برای جستجو در گوگل
مرسی........بین اینا من تونستم
ITP Google Search
رو دانلود کنم..........
ولی بیشتردلم میخواست اون اولی رو که استاد گنجی گزاشتن داشته باشم منتها نمیدونم چطوردانلود میشه Blush

من یه چیز رو توی کادر سرچ میکنم ولی بازم سایت خودمو میاره Eyes چجوریه !!
با
ITP Google Search
اینها از طریق گوگل سایت شمارا سرچ میکنند ولی اگر میخواهید کلا در گوگل سرچ هم انجام بشه باید تیک سرچ وب رو هم بزنید.

اون کامپوننت هم نسخه 2.5 رو براتون پیوست کردم.
مرسی.نحوه استفاده از googleSearch_cse چطوریه؟؟؟ واسه من فقط یه کامپوننت ایجاد کرده وهیچ ماژولی وجود نداره!!
نمیدونم بخاطراینه که قبلش ITP Google Search رونصب کردم! واینکه ITP Google Search هم اون گزینه ای که گفتین تیکش روبزنین تادرخودگوگل سرچ کنه رو نداشت !!

یه منو به googleSearch_cse دادم وقتی سرچ میکنم این پیام میاد :
400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know.
لینک مرجع