پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چند سوال سئویی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند سوال سئویی داشتم!

یکی مشکل لینک اندیکس شدست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که در این صورت صفحه ی سایت رو بد نشون میده که باید به صورت :

نشون بده! چه کنم

دومی در مورد کلمات متاتگ مطالب هست برای نمونه ببینید من این مورد رو درست وارد کردم؟
توضیحات متا:
بازی های فلش,
کلید واژه:
سرگرمی, بازی فلش, فلش, بازی, بازی فکری, بازی جنگی, بازی استراتژیکی, بازی ترسناک, بازی های دو نفره, بازی چند نفره
فقط همین؟ درسته این که الآن زدم؟

سومی هم اینکه اگه میشه سایت رو بررسی و راهنمایی دقیق کنید چطور سایتم سریع پیشرفت کنه و به صفحات اول گوگل برسه؟
مطالب زیادی تو گوگل هست و هرچی می خونی زیاد تر می فهمی ولی در عمل می بینی فقط فهمیدی و آموزش ها طوری نیست که باهاش بتونی سایت رو درست کنی!

ممنون میشم راهنماییم کنیدRose
دوست عزیز انتظار نداشته باشید مقالاتی که در اینترنت منتشر میشند بهتون کمک کنن که باهاش بیاید عنوان نخست را کسب کنید
این پلاگین را دانلود نمایید
سپس کلماتی که میخواید باهاش رتبه بهتری داشته باشید را وارد نمایید
توصیه می شود از کامپونت آر اس سئو استفاده نمایید و تنظیمات را به خوبی انجام دهید
و
و
و
اونایی که خوندید هم تو اینترنت رعایت نمایید

پلاگین رو میتونید دریافت نمایید

در ضمن از پلاگین نمایش کلمات کلیدی نیز استفاده نمایید
ممنون یه سوال!
این ماژول ها و پلاگین های کلمات کلیدی کلا تو همه ی مطالب فک کنم که همون کلمات تعریف شده رو نشون میدند نه؟
خب اینطوری که کلا مطالب از نظر کلمات تکراری میشه و نمیشه مورد جدیدی برای مطلب خاصی تعیین کرد؟Eyes
پلاگینی که من معرفی کردم
اصلا به مطالب ربطی نداره
اگه بخوام توضیح بدم خیلی زمان بر هستش
فقط در کل عرض کردم

شما از مقالات اینترنت کمک میگیرید من با یه سبک دیگه کار میکنم
اگر کلمه های خاصی در نظر دارید حداکثر4 تا میتونم در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه مناسب براتون انجام بدم
لینک مرجع