پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با ماژول نقشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان من از یکی از قالبهای joomshap به نامjoomla 3.0 Shaper Onepage استفاده کردم. در دموی تم مشکلی توی نقشه نبود ولی بعد از نصب نقشه لود نمیشه و کدهای قرار داده شده در موقیعت نمایش داده میشه. مشکل دیگه اینکه با اینکه مطالب محتوا دارن و باید بصورت پاپ آپ باز بشه و نمایش داده بشه ولی در نسخه نسبی من فقط یه نوار باریک سفید رنگ نمایش داده میشه.
دموی نسخه نصب شده :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دموی نسخه اصلی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون کسی جواب نداد خودم دست به کار شدم، گفتم اینجا بگم شاید به درد یه نفر خورد!
مشکل از فریم ورک هلیکس helix بود که وقتی آپدیتش میکردم مشکل در ماژول نقشه پیش میومد. چراشو هنوز متوجه نشدم. متعاقباً اعلام میشود.
هنوز خرابه داداش
این ارور رو داده
spmap lat="35.69998999060465" lng="51.386863971173774" zoom="16" height="540" map_content="" maptype="ROADMAP"]
درسته. آخه اون لینکی که گذاشته بود رو بی خیال شدم و جای دیگه آپ کردم و کار کردم.
من هم بعد از این که این آپدیت رو انجام دادم نقشه گوگل از رو قالب Shaper Onepage رفته و کدش رو نشون میده.
فکر میکنم علتش هم استفاده از نسخه کرک شده helix هستش.
کسی میتونه راهنمایی کنه
ممکنه عدم هماهنگی نسخه جدید پلاگین فریمورک Helix با این پلاگین یا ماژول هست!
با بروزرسانی باید تمام پلاگین ها و ماژول ها رو هم بروزرسانی کنید
لینک مرجع