پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ساسپند شدن سایت و مصرف اضافی پهنای باند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
سایت من ساسپند شده و میزان پنهای باندش در طی چهار روز 13 گیگ اینا افزایش پیدا کرده که باعث شده سایتم بسته بشه!
و مدیر هاستم هم میگه باید ارتقا بدی! و 150 هزار هم برای اینکار می خواند!
راهی برای فرار از این مساله دارید؟ یا دور زدن قضیه؟

در ضمن برام لاگ مصرفي وب سرور رو فرستاده اگه کسی هست که می تونه در این زمینه کمک کنه و بگه که چطوری می تونم دلیل اون افزایش اضافی رو پیدا و برطرفش کنم؟ ممنون میشم
اگه کسی بود بگه که فایل رو براش تو پیام خصوصی بفرستم ممنونRose
همینجا بزارید ببینیم مشکلتون چیه
لاگ مصرفی رو بزار ببینیم.
ممکنه بتونید ایرادش رو رفع کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رو داده بهم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم تصویر مصرفی
یه بار برا یکی از بچه ها همچین اتفاقی افتاده بود و اومده بودن از طریق اپلود شل روی هاست طرف ، ایمیل ارسال می کردن و این باعث می شد پهنای باندش مصرف بشه بحدی رسیده بود که روزی تا 60 هزار ایمیل ارسال میشد .و بعد از پیدا کردن فایلها و پاک کردنشون مشکل حل شد. احتمال همچین چیزی برای شما هم هست چک کنید ببینید ایمیل ارسال نشده از طریق ساییتون!!!!
فایل های لاگ فقط برای بیستم یعنی همین روز جاری میلادی هست . این ای پی 2.187.253.2 درخواست های زیادی برای ارسال ایمیل داشته
بهرحال شما باید آیکن ارسال به ایمیل رو در تمامی مطالب سایت غیرفعال کنید چون بنظر میرسه مشکل از این قسمت باشه.

کد:
"GET /component/mailto/?tmpl=component&template=untitled&link=beaaec76a9aac5874af016db628a77f5d6f41c7f HTTP/1.1" 404 546 "-" "hivaBot/hivaBot-1.0 (http://gorgor.ir; info@gorgor.ir)"

ممکنه مشکل از قالب هم باشه ولی با حوصله مطلب زیر را بخونید :
آقا من ریز مصرف سایت رو از پشتیبان گرفتم تو ماه اخیر
ممنون میشم راهنماییم کنید من زیاد سر در نیاوردمEyes
خودشون چی میگن نظری ندارن؟
الان صفحات و افزنه های پرمصرف رو فرستادن اما ممکنه دلایل دیگری هم داشته باشه.
ایمیل هارو هم میتونید چک کنید ببینید دچار اسپم هم شده اید یا نه ؟

Top 10 of 14117 Total URLs By KBytes در این قسمت پر مصرف ترین ها هستند.

Top 15 of 757 Total User Agents تقریبا در انتهای صفحه گزارش هست و فکر میکنم باید آی پی اینهارو پیدا و چک کنید و مسدودشون کنید اگر ربات های جستجوگر نباشند البته گوکل و یاهو و بینگ و الکسا رو باز بزارید فقط.
دسترسی به پوشه تصاویر هم برای موتورهای جستجو غیرفعال کنید.
ارسال ایمیل در مطالب رو غیرفعال کنید
یه موتور جستجو هست همون که ای پیش رو براتون در بالا گذاشتم به نام گرگر اون رو هم حتما ای پیش رو مسدود کنید.
شرمنده فرصت بیشتر برای بررسی ندارم ولی هاستینگ تا اونجا که میتونه باید کمکتون کنه.
والا جناب گنجی هاست اگر هاست باشه باید مشکل مشتری رو حل کنه نه اینکه مسدودش کنه!

وقتی یک نفر یک اشتباهی کنه و مشکلی براش بوجود بیاد، بقیه راهنمایی و کمکش میکنن که مشکلش حل بشه نه اینکه از صفحه روزگار...

بهتر بود بجای ساسپند کردن و اخطار دادن، راهنمایی میکردن که دوستمون مشکلش رو برطرف کنه

چون بالاخره دسترسی و اطلاعاتی که مدیر هاست داره کاربر نداره

انشاا... که مشکلتون رو هرچه زودتر برطرف کنند

یا علی
الآن من از این میترسم که هزینه ی اضافی بهشون بدم و سایتم رو مجدد باز کنند ولی باز هم بسته بشه!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع