پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست پلاگین منبع مطلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان بنده پلاگینی میخوام که مثل سایت زیر در پایان مطلب لینک منبع رو بهمراه بخشهای مرتبط بشه نمایش داد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک پلاگین برای افزودن یک فیلد به مطلب هست که اطلاعات وارده در اون قسمت رو در انتهای مطالب نمایش میده میتونید روی ظاهر نمایش اون کار کنید و به این شکل در بیارید
ببخشید اسم پلاگین مورد نظر چیه؟
سلام و درود
فکر کنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که آقای گنجی معرفی کردن ، به کارتون بیاد.
اینم لینک معرفی در جوملای جهانی..اما گویا سایت سازنده نابود شده!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.Rose
سایتش با این لینک باز میشه :

آقای گنجی بنده زبانم زیاد خوب نیست میشه لینک دانلود رو قرار بدید
در انجمن خودمون هست و اقا مهران لینکش رو براتون گذاشتند و از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید :

ببخشید آقای گنجی برای ساختن فیدلینک منبع باید از پلاگین استفاده کنم یا کامپوننت میشه یکم راهنمایی بفرمائید
در تنظیمات کامپوننت فیلدهارو باید بسازید و با پلاگین در مطلب فراخوانی کنید البته چند سال میشه این افزونه رو معرفی کردم و یادم نیست.
من فکر میکنم اگر در انتهای هر مطلب منبع رو دستی وارد کنید بهتر باشه چون این کامپوننت کمی کار کردن باهاش دردسر داره .
اگر از کی 2 استفاده کنید میتوانید فیلدهای دلخواه رو اضافه کنید به هر تعداد که دلتون بخواد.
لینک مرجع