پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چطورمثل این سایت موزیک بزارم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.چطوری مثل این سایت بدون اینکه وقتی واردسایت میشی اینترنت دانلود مننجرسعی کنه دانلودش کنه موزیک بزارم وکدموسیقی راچطوری بزارم توی سایت؟؟ باچه ماژولی؟؟ میخوام کسی نتونه دانلودش کنه که تکراری نشه !!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این وبلاگ هست همنطور که توی ادرس سایت نوشته شده ان وبلاگه

اگه رنکینگ سایتت برات مهم هست بهتره این کارو نکنی
چون گذاشتن موزیک روی سایت اولا سرعت سایت رو پایین میاره (خیلیا دچار افت سرعت نت هستند و خیلیا ترافیکشون کم میشه)
دوما از نظر کاربر سایتی که موزیک پخش کنه غیر کاربردیه و سریع اونو میبنده و اصلا کاربر پسند نیست

سوما اینکه خیلی چیپ هست این کار برای سایت

تصور کن شب ساغت شب12 اسپیکر روشن این سایت باز بشه و یه مسیقی با صدا بلند پخش بشه !!!!

توی بهینه های سازی های سایت ذکر شده که این حرکت ها رو استفاده نکنید
بعضیام میان هی پیغام میزارن روی سایت موقع باز شدن

و خیلی حرکت های دیگه اینا حتا روی وبلاگ هم از نظر کاربر خسته کنده و اصاب خورد کنه

باز هم صلاح خودتون

ماژول blank رو نصب کنید کد مالتی مدیا ی وبلاگ رو بزارید داخلش و بعد لینک مستقیم موسیقی که درجایی مطمئن اپلود کرد بزارید
پخش میکنه
مرسی..........دوست دارم تست کنم ببینم چی میشه.مالتی مدیای وبلاگ که میگیدروچطور توی ماژول بزارم؟؟؟ وموسیقی رومیشه توی خودهاستم توی پوشه image اپلودکنم؟؟؟ اگر نه میشه یه آدرسی بدید؟؟؟
بعد توی این وبلاگ نوشته کد نایت موزیک......که یه سایت کدموزیک توشه...چجوری ازش استفاده کنم؟؟ یعنی اون کدهاروکجابایدبزارم؟؟
شما ماژول blank رو نصب میکنید
یه بار فرستادم
سرچ کنید
بعد اون کد رو میزارید داخل ماژول
پخش میکنه
کدهای زیادی برای مالتی مدیا ی وبلاگ هست
سرچ کنید
بعضیاش فقط اون دکمه پخش موسیقی رو دارند که باید لینک مستقیم موسیقی خودتون رو که اپلود کردید بزارید داخل کد

بعضیام همونطور که گفتید کد هستند

داخل image که عکسه
فک کنم داخل media بشه اگه نشد توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اپلود کن اما لینک مستقیم بزار

برای جوملا این کارو نکردیم ولی همینطوری هست روشش
من ماژول رونصب کردم.......ومثل این وبلاگه رفتم کدموزیک رواز نایت موزیک برداشتم توقسمت سمت چپ ماژول که نوشته enable HTML کپی کردم...هیچی پخش نمیشه.........بایدخودم موزیک بزارم؟؟ نمیشه ازاین نایت موزیک استفاده کنم؟؟ آخه این خوبه

من فک کنم پوشه مدیام رو روزای اول پاک کردم چون میرم توقسمت مدیریت رسانه هافقط میره توی image
کدی که قرار دادید رو بزاید تا تست بشه.
در مورد آدرس موزیک هم فرقی نمیکنه که از کجا باشه...فقط باید لینک مستقیم باشه...
این مشکلتون رو هم قبلا مطرح کرده بودید...!!!
توی پارس گیگ آپ کردم........ولی نمیشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدهای نایت موزیک هم میزارم نمیشه....توی هاست خودم اپ میکنم اجرانمیشه فقط میخواددانلودبشه وبایدکنسل کنم....
پارس گیگ لینک مستقیم نمیده و شما نمیتونید ازش استفاده کنید.
وقتی توی سایت خودتون آپ کردید و کد رو قرار دادید:
اگه دیدید که میخواد دانلود بشه ، پس کدتون سالمه و مشکل از مرورگرتونه...با مرورگرهای دیگه تست کنید و مطمئن شید که مرورگرتون بروزه
از طرفی کدهای مختلفی وجود دارند که ممکنه بعضی از مرورگرها با بعضی از اون ها مشکل داشته باشند...
کدهای مختلف رو امتحان کنید.
موفق باشید.Inlove
پارس گیگ بصورت دیفالت میره توی صفحه که دانلود کنی
ولی از توی نوار ادرس میشه لینک مستقیم رو جدا کرد
من این کارو کرده بودم چند سال پیش الان یادم نیست
لینک مرجع