پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فرم تماس فارسی Creative Contact Form
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یادتون باشه برای این افزونه زحمت کشیدن تا نوشتن و بصورت رایگان منتشر کردند ، نسخه تجاری کپی رایت نداره ، همینطور base64 رو که حذف کردید ، کپی رایت بنده بوده که برای ترجمه و بهینه سازی و رفع عیبش یکماه با توسعه دهنده در تماس بودم ...
با سلام با عرض پوزش، به خاطر نقض نشدن کپی رایت شما ورژن رایگان انگلیسی نصب کرده و خودم آن قسمتی را که نیاز بود فارسی نموده ام .

فقط مسئله ای که بود این است که به محض حذف کپی رایت اصلی کامپوننت گزینه ارسال غیر فعال می شود که مهم نبوده و آنرا نیز حذف نکردم. با توجه به بررسی اجمالی انجام شده به احتمال 100درصد در ورژن free شرط فعال بودن عملیات ارسال به وجود داشتن کپی رایت اصلی وابسته است.Blush

کد:
<?php echo '<div class="creative_clear">&nbsp;</div><div class="powered_by powered_by_'.$templateid.'">Powered By <a href="http://creative-solutions.net/joomla/creative-contact-form" target="_blank">Creative Contact Form</a></div><div class="creative_clear">&nbsp;</div>';?>

آیا شما در سایت خود pro نصب نموده اید ؟ یا ویرایش شده است ؟

مجددا از بابت نقض کپی رایت شما پوزش می طلبم.Rose
من از نسخه تجاری استفاده میکنم ولی فکر نمیکنم با حذف کپی رایت مشکلی داشته باشه
با سلام نسخه حرفه ای را از کجا میتونم تهیه کنم وقیمت چقدر است؟
باید از سایت سازنده خریداری بشه.البته درصورت درخواست میتونیم براتون بخریم.قیمت پرو 19 یورو با شش ماه پشتیبانی فنی از یک سایت است.
با سلام و سپاس
خوب اینکه میشه قیمت یه هاست معمولی 1ساله خارجی!!!!!!!!!!!

برای بیچاره هایی که تو این کشور جهان هزارم زندگی میکنند راهکاری نیست مناسب تر باشه؟؟SadSadSadSadSadSadSad
چرا راهی هست.دو سه نفری بخرید البته روی یک سایت فقط پشتیبانی میده.
قیمت بالایی هم نیست فقط برای یک فرم تماس با ما زیاده.
سلام منم هرکاری کردم نتونستم ایمیل بفرستم!!!فکر نمی کنید چون تجاری نیست اینطوری باشه!؟
اینم لینکش لطفا یه چک کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع