پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد Google analytic
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
توی Google analytic یه اسکریپتی داده که نوشته این رو در تمام صفحات وب سایت خود کپی کنید

چطوری و کجای این اسکریپت رو کپی کنم؟
joomla 3.0Joomla 2.5
نقل قول: Website tracking

This is the Universal Analytics tracking code for this property. To get all the benefits of Universal Analytics for this property, copy and paste this code into every webpage you want to track.
This is your tracking code. Copy and paste it into the code of every page you want to track.
سلام و درود
بعضی از قالب ها امکان قرار دادن گوگل آنالیتیک رو در خودشون دارند که میتونید در تنظیمات قالب مشاهده کنید.
اگه چنین امکانی موجود نبود ، از ماژول compago blank module که معرفی کردم استفاده کنید.
ماژول رو در یک موقعیت مثل footer فعال کنید و کد رو در اون قرار بدید.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم.
موفق باشید.Rose
این کارو کردم و لی کد هارو نشون میداد
اتفاقا این ماژول رو دارم
و اینکه تیو ویکی پدیا خوندم که همین الان که خیلی معیاب داره
الان موندم وسط چی کارم استفاده کنم یا استفاده نکنم
نقل قول: و اینکه تیو ویکی پدیا خوندم که همین الان که خیلی معیاب داره
ماژولی که من گفتم ؟؟!!
نه اون ماژول که خودم استفاده میکنم
گوگل انالتیک رو گفته معایب داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

01
راستش نمیدونم چی بگم ؟؟
گوگل آنالیتیک همون طور که از اسمش پیداست ماله گوگل چیه ؟؟
گوگل یه سایتیه که دارای رتبه ی یک الکسا(چند وقتیه سر نزدم...شاد تغییر کرده باشه!!)ست و دارای قوی ترین سرورها در سراسر جهان است و کلا در تمامی زمینه ها جزو قوی ترین هاست...
این که شما میگید معایب داره رو اطلاعی ندارم اما قاعدتا اگر در این سرویس مشکل وجود داشته باشه ، این مشکلات در دیگر سرویس ها بیشتر خواهد بود...
بازم خودتون باید تصمیم بگیرید که استفاده کنید یا نه.
میشه لینک ویکی پدیا رو قرار بدید.
موفق باشید.
پستم رو اصلاح کردم و گذاشتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Rose
من مطالعه کردم...
معایبی که گفته اصلا قابل قبول نیست...
اول:گفته همه سایت ها رو برده ی خویش میکنه و به اطلاعات دسترسی پیدا میکنه و از اینجور حرفا...
اما باید توجه داشته باشید که همه ی ما همیشه و در هر شرایطی برده ی گوگل هستیم...فکر نکنم نیاز به توضیح داشته باشه.

دوم:درباره ی قطع ارتباط با گوگل حرف زده...
من یه سوال از شما می پرسم ؟؟ شما تا حالا چند بار به گوگل رفتید و با ارور مواجه شدید ؟؟
شخصا چندین بار با ارور مواجه شدم که بعد که با پ را کسی رفتم ، مشکلی نبوده و میتونم بگم که تا حالا چنین مشکلی رو در یه سایت به این عظمت ندیدم.

سومین دلیلشم قابل قبول نیست.
یه جورایی میشه گفت دلیل مزخرفیه...خودتون بهتر میدونید...

پس به نظر من مشکلی نداره و اگه نیاز دارید استفاده کنید.
موفق باشید.Rose
لینک مرجع