پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چطوری سایت جوملای خورابطورکامل درگوشی موبایل قابل مشاهده کنیم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بعضی سایت هاهست وقتی باگوشی میرم تواینترنت وسرمیزنم بهشون بصورت کامل نمایش داده میشن وهرجاش رونیازداشته باشیم کافیه اون قسمت زوم کنیم وبدون زوم هم کلیت سایت رونشون میده!!! چطوری این کارروبرای سایت خودمون بکنیم؟؟؟؟
آخه وقتی باگوشی توی سایت خودم میرم اول بنرچپ سایت روکه عرض 280 وطول 1000 پیکسل هست رونشون میده وبعداینکه اینو رد کردم تازه قسمت وسط سایت رونشون میده که مطالب رومیزارم وبعدتموم شدن وسط مدام که پایین میرم بنرسمت چپ روکه هم اندازه بنرراسته(منظورم اینه که باید1000 پیکسل رورد کنم تابه جاهای مختلف سایتم ازطریق گوشی دسترسی داشته باشم) نمایش داده میشه وبهد منوی سرچ وبعد.......
منم میخوام یکپارچه ویک جانشونش بده..........حالاصرفنظرازاینکه نسخه موبایل هم خوبه که یک سایت داشته باشه ولی میخوام کلاتوی گوشی های لمسی که خیلی هاباهاشون تواینترنت میرن سایتم کامل نشون داده بشه ،هرچندریزه وبایدزوم کرد ولی ازاینی که الان هست بهتره ودرستتره!
ممنون
توي طراحي قالب چندين متد مختلف داريم، يه مدليش Responsive هست كه همه اجزا float ميشن به يك سمت ( عمدتا سمت چپ ) و توي يه خط نمايش داده ميشن
يه نوع ديگه هست كه بهش ميگن Flexible كه هموني هست كه شما ميگي و به اين صورته كه كل سايت رو نشون ميده و شما بايد با زوم كردن بخش مورد نظرت رو ببيني
متد معمولي هم هست كه سايت به صورت افقي و عمودي اسكرول ميخوره در ديوايس هاي كوچكتر
در كل نحوه نمايش سايتت بستگي به Frameworkي داره كه سايتت روش كار شده و طراحي قالبت
یعنی نمیشه اصلاحش کرد؟؟ راهی نداره؟؟
اگه تحت فريم ورك نوشته شده باشه كار خيلي سخته، اگه نه و دانش خوبي از html و css داشته باشيد ميتونيد انجامش بديد
لینک مرجع