پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ساخت انجمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام خدمت دوستان عزیز بنده میخواستم واسه سایتم انجمن راه اندازی کنم ولی هیچ آشنایی ندارم و اصلا نمیدونم چکار کنم لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنید
سلام

بستگی به ذوق و سلیقه شما داره که از چه سیستمی استفاده کنید ؛ پیشنهاد میکنم لینک زیر رو مطالعه کنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما دوتا راه دارین

از افزونه انجمن برای جوملا استفاده کنید ، مثل Kunena

از اسکریپت انجمن استفاده کنید مثل MyBB
داداش میخوام رو جوملای خودم یه انجمن زیبا درست کنم چکار باید بکنم؟ اگه میشه بنده رو راهنمایی بفرمائید
افزونه های فراوانی برای ساخت انجمن جود دارد که همانطور که آقای پوردریایی گفتن بهترینش Kunena هستش اینم لینک افزونه های انجمن ساز در جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین برخی شرکت ها یا دوستان افزونه Kunena رو به فارسی ترجمه کردن که پیشنهاد می کنم از اون ها استفاده کنی .
بنده نسخه فارسی این کامپوننت رو دانلود و نصب کردم ولی نمیدونم چطور تنظیماتشو انجام بدم و حتی اونو چطور به موقعیت منو بالای سایت اضافه کنم راستشو بخواین اصن تو این زمینه صفر صفرم اگه مقدوره دسترسی بدم و زحمتشو برام بکشید
دوست عزیز باید یک منو از نوع انجمن کیوننا بسازید و بس!
اگر در طراحی مهارت کافی ندارید میتونید سفارش بدید از دوستان براتون طراحی کنند

یا علی
راسشتو بخواید اصن مهارتی تو طراحی ندارم ممنون میشم کسی کمک کنه
میتونید از طریق پیام خصوصی درخواست طراحی بدید

یا علی
ببخشید به کی پیام خصوصی بدم؟؟
به هر یک از طراحان که دوست دارید

یا علی
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع