پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نیازبه این اسکرول برای جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.نیازبه این اسکرول برای جوملا 2.5 دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درقسمت جلوی مشتریان اسکرولی که تصاویر رو عبورمیده
bt content slider باید باشه و از لینک زیر میتونید دانلود کنید.البته در انجمن گویا معرفی شده قبلا :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-----------------------

خوب چون به ثبت نام نیاز داره من براتون قرار دادم.آخرین نسخه را همین الان دانلود کردم و میتونید از پیوست دریافت کنید.
مرسی....اماتصاویرروچطوربهش معرفی کنیم؟؟
آقا رضا اسلایدر دوم این هست mod_ariimageslider
آقای soldoz میشه بگین چطوری تصاویرروبه اسلایدرمعرفی کردید؟؟
اسلایدر Ari هم استفاده شده ولی ایشون منظورشون قسمت مشتریان بود !؟
اسلایدر Ari image slider در ابتدای صفحه استفاده شده.

این هم تنظیماتی که من در سایت دمو انجام دادم و تقریبا شبیه نمونه استفاده شده در سایتی که دوستمون قرار دادند شده است.روی تصویر کلیک کنید تا مشاهده کنید.

[attachment=7166]

از اسلایدر تصاویر Ari در ابتدا و سپس ماژول html دستی احتمالا استفاده شده و سپس برای مشتریان از bt content slider استفاده شده.
شما یکم عجله میکنید برای همین اشتباها فکر کردید من اشتباه کردم.من بعد از تست عرض کردم ولی درکل نیاز نیست از این اسلایدر استفاده شود البته برای نمایش لوگوها.

یک ماژول به نام OT Scroller Displays client logos را در انجمن معرفی کردم که میتونید براحتی استفاده کنید.برای دانلود به تاپیک زیر مراجعه کنید :

این ماژول اختصاصا برای این منظور نوشته شده و اگر مایل بودید میتونید از OT Scroller Displays client logos استفاده کنید.
لینک مرجع