پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایجاد دو سایت بر روی یک هاست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام من می خواستم دو دامین را بر روی یک هاست مدیریت کنم .اما نمی خوام از addon domain استفاده کنم چون fav ایکن را بالا نمی آره .
ایا راه حل دیگه ای هم هست ؟
با تشکر
چرا Favicon رو بالا نمیاره ؟
از چه پنلی استفاده میکنید ؟
بهترین راه این است با پشتیبانی شرکتی که از آنها خرید کردید مراجعه کرده و مشکل را بررسی کنید
بعضی از شرکت ها این قابلیت را به صورت جدا به فروش می رسانند .
شاید پلن شما این قابلیت و نداشته باشد .
با تشکر از پاسخ شما دوستان عزیز .
متاسفانه هم fav icon رو با لا نمی یاره و نمی دونم چرا .؟
اما ایا می شه دو تا public_HTML جداگانه ایجاد کرد .
من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم و لی تا اطلاعی که من دارم نمیشه این کارو کرد من در پایین یک انجمن برای شما معرفی میکننم که برای هاست میتوانید دنبال سوال خود را از آنجا بگیرید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما می توانید از دو پوشه استفاده کنید مثلاً پوشه soldooz و دیگری پوشه joomsol حلا هر یک از دامنه ها مثلاً
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ودیگری

این آدرسها در redirect تغریف می شوند .
البته آقا رضا بنده را عفو کنید .
بله شما میتوانید با ساختن فولدر و نسبت دادن به دامین این کارو انجام دهید.
بعد بروید قسمت ريدايركت پنل هاست تون و با آنجا میتوانید نام پوشه را از آخر دامین بردارید .
مثلا اگر آدرس شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بود میتوانید آدرس را به صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعریف کنید .
دیگری رو
www.siteyou2.com/admin2 و به www.siteyou2.com تبدیل کنید.
البته admin 1 , amin2 نام پوشه هایی است که قرار هر کدام به یک دامین نسبت داده شود .

اما به نظر من بهتر است از 2 هاست برای این کار استفاده کنید زیرا امکان مسدود سازی هاست توسط سرور وجود دارد
پیشنهاد من استفاده از ساب دامین هاست که میتوانید (بسته به نوع پلن هاست) بی نهایت ساب دامین بسازید و مدیریت کنید.
اگر سوالی بود در خدمتیم

دوست عزیز من خودم سرور اختصاصی دارم همه گفته های ما به هاستینگ بستگی دارد که پشتیبانی کند یا نه من در کامل کرده مطلب خودم در بالا باید بگویم نحوه آدرس دهی با این شکل است

که هر کدام از آدزسها به redirect خود هدایت می شوند .
لینک مرجع