پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راهنمائی برای این مشکل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

یک پروژه دانشگاهی دارم

یک فرم است که کاربران باید آن را پر کنند ، این فرم یک قسمت داره برای اپلود صدا

این آپلود صدا اجباری نیست کاربرام می توانند اول ثبت نام کنند و بعداً آپلود صدا کنند

فرم را با آر اس فروم ساختم

حالا من می خواهم کاری کنم وقتی کاربر دفعه اول آمد صدا را اپ نکرد

دفعات بعد که وارد سایت شد کد ملی را وارد کند ، بعد اطلاعات کاربر نمایش داده شود ، و همچنین بتواند فایل خود را هم آپلود کند

و در سیستم ثبت بشود

به نظر شما از چه افزونه ای استفاده کنم؟

من فرم را با آر اس فروم ساختم
دوست گرامی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو مطالعه بفرمایید، شاید کمکتون کنه...
یعنی شما می گید من از طریق ار اس فروم اطلاعات را بگیرم
و از طریق فوکا دانلود فایل را بگیرم
اینطوری یعنی کاربر باید عضو سایت بشود ؟
درسته ؟
ولی من می خواهم عضو سایت نشود
دوست گرامی!
اگر جهت آپلود فایل نیازی به ثبت نام نیست، افزونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو پیشنهاد می کنم. البته به تنظیمات توجه داشته باشید که حتما حداکثر اندازه فایل Maximum File Size رو بر حسب بایت و نیز تنظیمات MIME رو برای فایل های صوتی (به عنوان مثال audio/mpeg) رو در بخش Permitted file types تنظیم کنید. به نظرم متناسب با نیاز شما باشه...
ممنون
آخه یک مسئله ای که هست من می خواهم کاربر اطلاعات را پر کنه ، بعدش با وارد کردن نام کاربری اطلاعات پر کرده از قبل را نمایش بدهد
دوست گرامی!
شاید من دقیقا متوجه فرمایش شما نشدم، شما میخواهید کاربر عضو سایت نباشه اما مشخصات ثبت نامی از قبیل نام کاربری داشته باشه؟!

نقل قول: اینطوری یعنی کاربر باید عضو سایت بشود ؟
درسته ؟
ولی من می خواهم عضو سایت نشود

نقل قول: آخه یک مسئله ای که هست من می خواهم کاربر اطلاعات را پر کنه ، بعدش با وارد کردن نام کاربری اطلاعات پر کرده از قبل را نمایش بدهد
یه پیشنهاد دارم البته اون جوری که من متوجه نیاز شدم
اول فرم رو بسازید (که فرم ثبت نام هست)
فیلد اپلود اجباری نباشه
بعد شما با فراخوانی نام
نام کاربری
ایمیل
داخل فیلد ها بعد از لاگین کردن پر نشون داده میشه
و میتونه اپلود رو انجام میده برای نمایش این مشخصات آموزشش در تایپیک اموزش ار اس فرم هست

باید کد فراخوانی رو در داخل مقدار پیش فرض قرار بدید
منتها فقط همین فیلد رو نشون میده
ممنون
بیشتر توضیح می دهید
من متوجه نشدم
(۱۳-۳-۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
بیشتر توضیح می دهید
من متوجه نشدم

دوست عزیز پیشنهاد میدم گام به گام باهم بریم جلو تا انجام بشه
الان کدوم قسمت رو متوجه نشدید بپرسید تا براتون بگم
و اینکه ورژن ارس فرم و جوملاتون رو هم بگید
مرسیRose
لینک مرجع