پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییر ارتفاع موقعیت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در سایت من یک جدول 2x3 هست که می خوام اندازه ارتفاع جدول ها کوچکتر شود از کجا و چگونه اینکار میسر می گردد
با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شما از کامپوننت یا ماژول استفاده میکنید پس برای همین داخل تنظیمات کامپوننت یا ماژول میتوان اندازه ان را درست کرد
ماژول مربوط به جدول (user1) را تغییر می دهم اما هیچ تغییری در اندازه ارتفاع خانه های جدول صورت نمی پذیرد
window width و window hight را از 200 به 50 تغییر دادم هیچ تغییری حاصل نشد
شما به فایل های قالب برو وکد موقعیت ماژول user1 رو پیدا کنید اونجا میتونید تنظیمات مربوط به موقعیت رو تغییر دهید
با سلام و تشکر از راهنماییهایتان
من نمی خواهم موقعیت را عوض کنم بلکه می خواهم ارتفاع خانه های جدول کوچکتر شود تا هر 6 تا در یک صفحه دیده شوند.
یک سئوال دیگر چطور می توانم برای کلیک موس رویداد تعریف کنم یعنی با کلیک روی هر خانه به یک موقعیت در پایین صفحه برود
موقعیت عوض نمیشه بلکه میتونید خصوصیات موقعیت رو تغییر بدید ویکی از انها طول وعرضه
در فایل layot بخش region2 پارامتر tmplWidth را از 100 به50 تغییر دادم و همچنین در default هم areaWidth را از 100 به50 تغییر دادم اما بازم تغییری حاصل نشد.
کدام فایل را می بایست اصلاح کنم؟؟؟
با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابتدا نام موقعیتتون رو پیدا کنید در صورتی بلد نیستید با استفاده از (index.php?tp=1)انتهای آدرس سایتتون البته یه (/) هم قبلش بزنید.
توی سورس سی اس اس اصلی تمپلیت نام موقعیت رو جست و جو کنید وقتی اون رو پیدا کردید ملاحظه می کنید که طول و یا عرض و یا یکی از اینها برای اون موقعیت تعریف شده به سادگی میتونید اون رو تغییر بدید و لذت ببرید
لینک مرجع