پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست تپ ساز به صورت ستونی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با درود خدمت دوستان تصویر زیر رو مشاهده بکنید

به رنگامیزی دقت نکنید لطفا فقط توجه کنید به صورت منوی های ستونی این تپ ساز قرار گرفته و هر تپ بقش باز می شه اگر تجاری بوده و رایگان فرقی نداره فقط وب سایت سازنده اون برای جوملا 2.5 زده باشه ممنون می شم معرفی کنید کمی این کار فوری هست با تشکر از شما دوستان

تصویر هم پیوست شد و هم در همین پست قرار گرفت
[تصویر:  40682140043852314981_tabsaz.jpg]
دوست گرامی!
ماژول Tabs GK5 محصول کمپانی GavcikPro خدمت شما! البته رایگان هم هست.
امکانات و تنظیمات قابل قبولی داره، تب عمودی رو هم پشتیبانی میکنه.
درود دوست گرامی این تپ ساز تو دموشم هست متاسفانه حالت ستونی نداره

یکی می خوام حالت ستونی داشته باشه تپ هاش و از بقل باز بشه کمی گشتم یکی دوتا بودند که اصلا در حد نابود کدنویسی داشتند طرف تو طراحیش تیبل زده بود بی خیال شدم
با سلام
من در کل دوتا تب ساز استفاده میکنم
فرصت نکردم به ارسال دوستمون نگا کنم
شما اینو چک کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی!
به تصاویر دقت بفرمایید، شما میتونید با انتخاب موقعیت تب در چپ یا راست اون رو به صورت عمودی تنظیم کنید.
[تصویر:  32827663933892331280.jpg]
[تصویر:  15979556428244071690.jpg]
تشکر از دوست عزیزم
من قالب جوملا برای ادمین نوشتم برای این مشتری مثل اینکه این تنظیماتش رفته سمت چپ از صفحه خارج شده ندیدمش
الان دوباره تست می کنم

مثل اینکه جوملارتم تپ ساز در این رابطه داده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر دوستان نسخه سالم داشتن شیر کنند مثل اینکه تک نسخه جوملارت نمی فروشه و کلاب برای فروش گزاشته
سلام دوست عزیز
از ویجت کیت هم میتونید استفاده کنید
دقیقا به همین شکلی میشه که نیاز دارید

موفق و پیروز باشید Rose
لینک مرجع