پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با ویرچومارت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه دوستان . من روز قبل ویرچومارت رو به آخرین نسخه آپدیت کردم . وقتی میخوام محصول جدیدی رو ثبت کنم با این پیغام روبرو میشم
vmError: VmTableData نام مستعار SEF در رکورد از بین رفته است ! نمیتوان رکوردی بدون نام مستعار SEF ذخیره کرد.
vmError: You are not an administrator or the correct vendor, storing of product cancelled
لطفا اگر میتونید راهنمایی بفرمایید .
متشکرم
سلام دوست عزیز به لینک هی زیر برو
بررسی کردم نوشته که مشکل از فایل زبانه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر میشه راه حل مشکل رو بفرمایید . من لینک هایی رو که فرمودید چک کردم ولی متوجه نشدم .
منظورش اینه که فایل زبان جوملای خودتون رو یکبار دیگر نصب کنید
من الان فایل زبان رو از سایت ویرچومارت دانلود کردم و نصبش کردم ولی بازهم پیغام خطا رو میده و مشکل حل نشد .
اگر توجه کرده باشید منظور فایل زبان جوملاست نه ویچومارت
متاسفانه بازهم مشکل برطرف نشد .
راه دیگر ان اینه که به مسیر زیر در هاست برید
administrator/components/com_virtuemart/models/product.php
وفایل مورد نظز رو بازکنید
بعد کد زیر رو پیدا کنید در خط 1401

کد php:
if(empty($superVendor)){

vmError('You are not a vendor or administrator, storing of product cancelled');
    return 
FALSE;

بعد از آن این کد رو قرار بدید
کد php:
$query 'SELECT `virtuemart_product_id` FROM `#__virtuemart_products` WHERE product_sku ='.$this->_db->quote($data['product_sku']);
if(!empty(
$data['virtuemart_product_id']))

$query .= ' AND virtuemart_product_id !='.$this->_db->quote($data['virtuemart_product_id']);

$this->_db->setQuery($query);

$temp $this->_db->loadresult();
    if(!empty(
$temp)){

vmError('Sorry, This sku already exists, please try some other SKU or edit the existing SKU, The record was not saved.');
    return 
FALSE;

البته قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه
مطب بالا از لینک زیره
آقا دمتون گرم . مشکل برطرف شد . موفق باشید
یا علی
خواهش میکنم قابلی نداشت Rose
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع