پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بهترین انجمن سازجوملا چی هست؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.بهترین انجمن سازجوملا چی هست؟ کیوننامرتب نیست،طراحیش گیج کنندس.پاسخ هاومطالبی که ایجادمی کنن بزوربایدپیداکردو سرراست وکامل نیست مال من 2.0.2 هست
سلام
پیشنهاد می کنم یا از وی بولتین استفاده کنید یا از مای بی بی...
موفق و شاد و سپاهانی باشید
Rose
اگه انجمن ساز جدا میخاین مای بی بی
اگه میخاین روی همون جوملا که دارید یه انجمن هم داشته باشید
از کیوننا استفاده کنید
سلام دوست عزیز میتونید از انجمن های زیر برای جوملا استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی همینطور که دوستمون اشاره کرد از مای بیبی وویبولتین میتونید استفده کنید بهتره
درود
حرف همتون درسته.
اون لینکی که آقا میلاد دادن برای جوملای جهانی خوبه اما توی افزونه ها ی جوملا،قطعا کیوننا از همه بهتره مخصوصا که کاملا پارسی سازی هم شده.آخرین نسخه ی کیوننا رو هم خورم توی انجمن قرار دادم.
با این حال همه گفتند برای ایجاد انجمن از اسکریپت های جدا استفاده کنید،درست هم گفتند.
تنها برتری که کیوننا به مای بی بی داره اینه که داخل جوملا نصب میشه و کاربران انجمن و سایت یکی هستند.اگه این ویژگی براتون خیلی مهمه،از کیوننا استفاده کنید.وگر نه یه هیچ وجه سمت کیوننا نرید و از مای بی بی استفاده کنید.
در مورد ویبولتین هم حرفی نمیزنم جون نال شدست و شخصا برای استفاده در سایت آنلاین توصیه نمی کنم.

یا علی
بستگی به سلیقه شما داره از چه انجمن سازی بخواید برای وبسایتتون استفاده کنید .
خود من تجربه های استفاده از انجمن سازای مختلفی رو دارم .
شخصا ً هم بیش از 3-4 تا انجمن ساز رو فارسی سازی کردم ، انجمن ساز کیوننا که قبلا ً فارسی سازیش رو انجام دادم و الان هم یکی از مدیران انجمن کیوننای جهانی هستم بهترین انجمن ساز موجود برای جوملاست ، واقعا کیفیت بالایی داره ، پشتیبانی خوب و همیشه هم به روز میشه ، کاملا ً فارسی سازی شده و با خیلی از کامپوننتهای دیگه نظیر جومسوشیال ، انواع سیستمهای نظر دهی ، سیستم ارسال پیام شخصی ، چت و گفتگو ، آلفا یوزرپوینت و غیره کاملا ً یکپارچه میشه ... پس در این مورد شک نکن بهترین انجمن ساز برای جوملاست که با یه جستجوی ساده توی جوملا جهانی میتونی لیست افزونه هایی که با کیوننا یکپارچه میشن رو ببینید ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب یکی از معایبش همونطور که خود شما گفتید شاید قالب پیش فرض کیوننا باشه که خیلی ساده طراحی شده ، برای استفاده قالب قشنگتر باید پول خرج کنید و قالب تجاری بخرید و یا بصورت شخصی براتون طراحی بشه ...

دومین انجمن ساز خیلی پیشرفته برای جوملا ، آگورا پرو هست که تا به حال فکر نمیکنم فارسی سازی شده باشه ، حدود 30 % این پروژه رو ترجمه کردم و در حال فارسی کردن بقیه ش هستم ، الان هم بصورت زنده دارم ازش استفاده میکنم و راضیم از کارکردش ، میتونید انجمن من رو ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این انجمن ساز هرچی رو که فکرش کنید داره ولی نسبت به کیوننا بخاطر تجاری بودنش ، استقبال چندانی نشده و افزونه های کمتری پشتیبانیش میکنند .. ولی خب ظاهر بهتری داره که وقتی کامپوننت رو خریداری کنید حدود بیست قالب رایگان تیره و روشن همراه بسته تحویل میگیرید .

سومین انجمن ساز که قبلا ً کاملا ترجمه ش کردم ، نینجا بورد هست که برای جوملا Joomla 1.5 خیلی خوب کار میکنه و بصورت پیش فرض از زبانهای راست به چپ پشتیبانی میکنه ، سیستم ارسال پیام خصوصی داره و برای استفاده انجمن ساده با ظاهری زیبا مناسب هر سایتی هست ... ولی خب تقریبا بجز وبسایت نینجا فورج که معمولا ً خیلی دیر افزونه هاش رو به روز رسانی میکنه افزونه هایی که با نینجا یکپارچه بشن وجود نداره ، پس باید با کم راضی باشی . نسخه جوملای 2.5 هم همچنان پس از ماهها بصورت بتاس و کلی مشکلات داره و اصلا ً نباید روی وبسایت زنده استفاده کنید

چهارمین انجمن ساز جوملایی که ترجمه کردم و الان نسخه 1.6.1 هست ، انجمن ساز دیسکاشن یا گفتگو است که ساده ترین انجمن ساز جوملاست ؛ امکانات ساده ای نظیر ایجاد انجمن ، ارسال های ساده ، بدون ویرایشگر بصری ، سیستم ارسال پیام خصوصی ساده ، آخرین ارسال انجمن ، کاربران آنلاین و سیستم پروفایل ساده به همراه چندتا لینک به وبسایتهای اجتماعی ...

خب مزیت این انجمن ساز ها یکپارچه بودن با هسته جوملاست و نیازی به ثبت نام مجدد نداره ، ولی خب نسبت به انجمن سازهایی که اختصاصا برای تالار گفتگو ساختن کمبودهایی هم دارند .
احساس کردم تشکر و اعتبار کافی نیست.
یه ارسال هم دادم بیشتر تشکر کرده باشم.
خیلی عااللییی...
واقعا حال کردم.
من تازه شما رو شناختم...

موفق باشید
مرسی ولی من کاری نکردم ! فقط یکی دوسال پیش این سوال خودمم بود
من از گذشته خیلی خبر ندارم.
فقط تو این مدت ایزی سوشیال و این چند تا کامپوننت انجمن ساز بالا رو فهمیدم که ترجمه کردید+اون هایی که من بی خیرم ازشون.

اون وقت میگید کاری نکردید؟
من تو یدونه easy social موندم....

زنده باشید.
از بحث اصلی خارج نشیم ولی ایزی سوشیال رو من ترجمه نکردم ، جومسوشیال و کیوننا و زو بودند که وقت زیادی گرفتند .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع