پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: addtoany اشتراک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من پلاگین اددتوانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونصب کردم فقط میخام سیستم های شیرینگ ایرانی مثل بالاترین و دنباله و کلوب رو بهش اضافه کنم باید چیکار کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بهتر در مورد این پلاگین بیشتر توضیح دهید تا درصورتی دوستان دنبال پلاگین از نظر کاربرد بودن بتونن بهتر پلاگین و پیدا کنند و استفاده کنند و شما نیز بهتر و زودتر به جوابتان میرسید
چون از سايت ديگري براي نمايش دكمه ها و ارسال كمك ميگيره فكر نميكنم بشه همچين كاري كرد مگر اينكه سايت addtoany اين كار رو انجام دهد!
چرا میشه شخصی سازیش کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما نمیدونم جه کدی رو باید کجا گذاشت ؟؟؟

این پلاگین برای به اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی استفاده میشه
من جايي براي اضافه كردن سايت هاي جديد براي به اشتراك گذاري نديدم و بيشتر تنظيمات براي سفارشي سازي امكانات موجود است!
البته ممكن است شدني باشد ولي بايد زمان بزاريد و سايت رو مطالعه كنيد!
البته براي منظور شما افزونه هايي قبلا منتشر شده و لينك سايت ها نيز اضافه شده ولي يادم نيست كجا ديده بودم.
بد نيست در اين مورد جستجو كنيد!
این قسمت رو نگاه کنید

اين صفحه ميگه شما ميتونيد با ويرايش منويي كه ايجاد كرديد به وسيله كدهاي نمونه سرويس هاي جديد رو اضافه كنيد!
فكر ميكنم قبلا يكي از كاربران جومينا اينكار رو انجام داده بود ولي لينك دانلود حذف شده است !
لینک مرجع