پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: یه منوی واکنش گرای خیلی شیک میخوام.خواهش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.ازمنوی آبشاری سایتم راضی نیستم.یه منوی واکنش گرای خیلی شیک میخوام.ازایناکه وقتی موس رو روش میبری مثل چراغ روشن میشه وآبشاری هم باشه.فارسی وراست چین هم باشه .هست؟؟ ممنون میشم
لیست منوهای ریسپانسیو رو میتونید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در جوملای جهانی ببینید

IceMegaMenu فکر میکنم انتخاب مناسبی باشه و احتمالا بتونید راست چین شده اون رو هم پیدا کنید.
مرسی استادخیلی هستند من هم اون چیزی روکه میخوام فعلاپیدانکردم توی یه سایت بود که اونم متاسفانه suspended شده میخواستم ادرسشوبزارم که اون نوع منوروبه کمک دوستان پیداکنم
شما باید وقت بزارید و همشون رو ببینید.
خیلی وقتها من مجبور شدم تعداد زیادی رو دانلود و حتی تست کنم...
ولی چنان چه واقعا نیاز به منو دارید میبایست،دموی همشون رو مشاهده کنید تا به منوی دلخواهتون برسید.
در این بین به اونهایی که ستاره های بیشتر دارند و نظرات بیشتری نوشته شده است برای آنها،توجه بیشتری بکنید.
دلیل این حرف من هم اینه که این 125 تا ماژولی که آقای گنجی لینکشو دادند،تقریبا میشه گفت تمام ماژولهای ریسپانسیو جوملا می باشند و قطعا اگر ماژول دلخواه شما در بین آنها نباشد،این ماژول را در جای دیگری نیز پیدا نخواهید کرد.
موفق باشید.
مرسی...........
لینک مرجع