پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت dj classified v3.1.2 با تاریخ شمسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اونوقت این لایسنس اختصاصی برای دامنه من خواهد بود؟
لایسنس اختصاصی میخواهید 75 دلار میتونید بخرید شش ماهه و 110 دلار یکساله.
خواستید میتونم براتون خرید هم بکنیم بنام خودتون
ببخشید 1-منظورتون رو از شش ماهه و یکساله متوجه نمیشم2- چه امکانات و ماژولی همراه خود دارد؟3-ایا فارسی است؟
یعنی تا شش ماه یا یک سال میتونید نسخه های جدید رو دانلود کنید .
و همچنین درخواست پشتیبانی برای یک سایت که معرفی کردید ارسال کنید.
زبان فارسی ترجمه تقریبا گوگلی تو سایتش هست که برای نسخه 2.2 جوملا 2.5 هستش که به اسم هات پی منتشر شده
من اول خوشحال شدم ترجمه رو دیدم ولی متوجه شدم که باید از ابتدا ترجمه کنم.
البته کار راه انداز اون ترجمه و اگر بخرید میتونید اون رو ههم دانلود کنید ولی باید بسیاری رو ویرایش کنید.
درود خدمت شما آیا امکان دارد بفرمایید چه فایل هایی رو برای شمسی سازی تغییر دادید ؟

با تشکر از شما
نسخه جدید خودش این قابلیت رو داره و نیازی به شمسی سازی نداره فقط یک باگ داره گویا که اون باید رفع بشه که تقویم فارسی درست کار کنه که احتمالا این رو هم از قصد گذاشتند تا کسانی که خریدند درخواست پشتیبانی بدند رفع کنند
با سلام مشکلی نیست نسخه جدید رو هم داشتید نیاز به اصلاح داشته باشه انجام میدیم خودمون
درود اگر باگ مدنظر رو آقای گنجی می دونید تقریبا از کجاست بفرمایید بنده تیکت بزنم بهشون
سلام خدمت اساتید
اگه بخاهم یه فیلد زمان ویرایش به کامپوننت اضافه کنم باید چکار کنم؟
خود کامپوننت همچین چیزی ظاهرا نداره که نشون بده زمان آخرین تغییر در هر آگهی کی بوده
(۳۱-۳-۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ عصر)shahryar warez نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود اگر باگ مدنظر رو آقای گنجی می دونید تقریبا از کجاست بفرمایید بنده تیکت بزنم بهشون

داخل مدیریت مشکل ذخیره تاریخ داره ، البته در زمانی که مدیریت فارسی هست .
من کلا تابع تاریخ رو نوشتم و شمسیش کردم
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع