پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: انگیزه از نگفتن آدرس سایت؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود
یه سوال دارم که مدتهاست ذهنو مشغول کرده.
این که چرا کاربرا تا حد امکان سعی میکنند که آدرس سایتشونو نگن؟
هیچ وقت نتونستم خودمو قانع کنم؟؟
واقع چرا؟؟
ممنون
دلیلش میدونیدچیه؟؟
اینکه ماهاتوزمینه هایی که سوال میپرسیم چون بلدنیستیم مثل بچه کلاس اولیاحرف میزنیم واینجوری آدم وقتی خودشومعرفی میکنه طبیعیه که سختش باشه واحساس خجالت کنه...
عزیز
کی گفته ندونستن عیبه و خجالت داره؟
من که هنوزم هیچچی بلد نیستم ولی یکی مثل استاد گنجی از اول استاد بوده آیا؟
همه یه روزی در حال یاد گیری بودن و همه ی ما هنوزم در حال یاد گیری هستیم.
این که دلیل نمیشه عزیز جانم.
چی بگم.حق باشماست
با سلام
منم موافقم
.......36خط نوشتم بعد پاک کردم
بی خیال
استاد شعبانی اینو شما بزاریید به خجالت کشیدن
خیلی دلیل ها میتونه باشه که نخوان آدرس سایتشون رو بگن ، یکی مثل من تا قبل از سال هیچی سایت نداشتم الان سه تا دارم ، یکسال بود سایتم رو تعطیل کرده بودم ... خب آدرسی نبوده بگم ..

یکی هم نیازی نمیبینه آدرس سایتش رو بزاره . بعضی ها هم هستند توی لوکال کار میکنند و بعد از اتمام پروژه شون تحویل مشتری میدن و شاید تا ابد بهش سر نزنن ...

نمیدونم چیزای دیگه هم هست ...

ولی خوبه یه موضوع باشه برای معرفی سایتهای جوملایی ، حداقل کسانی مثل من که ضعیف هستیم ، نقاط ضعف سایت رو بقیه ببینند و گوش زد کنند تا سایت مشکلاتش رفع بشه .. به هر حال بنظرم ایده های تازه چیز خوبیه
سلام.

دقیقا من خودم سال 88 که تازه با جوملا آشنا شدم یه سایت داشتم درست میکردم و چون احساس میکردم سایتم خیلی ضایع هست و هر کسی سایتم رو ببینه تو دلش ازم میخنده واسه همین روم نمیشد تو انجمن ها که سوال میپرسیدم آدرس بذارم! Pardon

یکی دیگه از دلایلم هم این بود که دوس داشتم سایت رو کامل کنم و بعدش هرجایی لینکش رو بذارم و معرفی کنم.

یا علی Rose
یه دلیلش اینه که موسسه ای که من براش دارم سایتشو میسازم
رییس اون موسسه اینجا هم عضوه
ممکنه کاربرای این سایت من رو با اون اشتباه بگیرن
چون اون هم لینک سایت رو گذاشته

Blush
همه این حرفا بهانست... بهانه های ...

عرض کنم خدمتتون که به قول معروف ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب هست

بنده که تقریبا 6 سال هست که مدیر انجمن های مختلف بودم هم باز اگر مشکلی داشته باشم مطرح میکنم تا شاید کسی بتونه کمکم کنه، و این اصلا عیب نیست!

بودند دوستانی که بعد از اینکه لینک دادند صاحب سایت اتفاقی آدرس سایتش رو دیده که طراح مشکل داره و داره از سایرین سوال میکنه

حق هم داره چون میترسه از اینکه ممکنه پول رو هزینه کرده برای کسی که شاید مسلط نباشه

همیشه هم پیشنهاد کردیم طراح یک دامنه داشته باشه و طراحی رو ابتدا روی اون انجام بده و بعد از تکمیل انتقال بده به سایت اصلی

یا علی
سلام و درود
دوستان از جمله آقای پوردریایی نظرات خودشونو گفتند اما لازم دونستم اینو بگم که منظورم از گفتن آدرس هنگام درخواست پشتیبانی بوده اونم در حالی که من مطمئنم سایت زنده است و لوکال نیست.

نقل قول: خیلی دلیل ها میتونه باشه که نخوان آدرس سایتشون رو بگن ، یکی مثل من تا قبل از سال هیچی سایت نداشتم الان سه تا دارم ، یکسال بود سایتم رو تعطیل کرده بودم ... خب آدرسی نبوده بگم ..

یکی هم نیازی نمیبینه آدرس سایتش رو بزاره . بعضی ها هم هستند توی لوکال کار میکنند و بعد از اتمام پروژه شون تحویل مشتری میدن و شاید تا ابد بهش سر نزنن ...

نمیدونم چیزای دیگه هم هست ...

ولی خوبه یه موضوع باشه برای معرفی سایتهای جوملایی ، حداقل کسانی مثل من که ضعیف هستیم ، نقاط ضعف سایت رو بقیه ببینند و گوش زد کنند تا سایت مشکلاتش رفع بشه .. به هر حال بنظرم ایده های تازه چیز خوبیه
پور دریایی جان
حرفای شما درسته ولی:
چند وقت پیش یه جای دیگه یه کاربری مشکل دیتابیس داشت،خودش مثل من چیزی بلد نبود.وقتی مدیر دسترسی خواست،حاضر نبود بده!!(من وقتی مشکلی داشتم قبلا،همیشه ارزو میکردم که دسترسی بگیرن و خودشون رفع کنن!!)
جاهای دیگه هم ما خیلی وقتا برای بررسی قالب نیاز به دمو داریم(خودتون بهتر میدونید) ولی کاربرا حاضر نیستند آدرس بدن و بعد از کلی خواهش و التماس اون رو پخ میکنن!!

نقل قول: سلام.

دقیقا من خودم سال 88 که تازه با جوملا آشنا شدم یه سایت داشتم درست میکردم و چون احساس میکردم سایتم خیلی ضایع هست و هر کسی سایتم رو ببینه تو دلش ازم میخنده واسه همین روم نمیشد تو انجمن ها که سوال میپرسیدم آدرس بذارم! Pardon

یکی دیگه از دلایلم هم این بود که دوس داشتم سایت رو کامل کنم و بعدش هرجایی لینکش رو بذارم و معرفی کنم.

یا علی
وحید جان
یه چیزی رو خجالت میکشم بگم ولی خوب بزار بگم.میدونید من از کی با جوملا آشنا شدم؟؟
تاریخ عضویت من توی پارس جوم رو ببینید (تقریبا همون موقع ها!!)به عبارت دیگه هنوز یکسال نشده
اما به لطف خدا و دوستان پارس جومی و بقیه دوستان توی این مدت کوتاه یه سری چیزا رو خوب فهمیدم.
در مورد حرف شما:
اگه روی خانه در زیر ارسال های من کلیک کنید یه صفحه سفید میاره که قبلا سایت بوده و تنها دلیلی که من اینجا عضو شدم.
روی این سایت خیلی زحمت کشیده بودم(به کمک دوستان پارس جومی)
اولین باری که خانه رو دیدم،سریع آدرس سایتمو نوشتم که همیشه باشه با این که خیلی ایراد داشت.
منم فکر شما رو کردم ولی کسی که میاد مشکل مطرح میکنه حتما سایتش تکمیل نیست دیگه!!(از یه سایتی که کامل نیست هیچ وقت نمیشه ایراد گرفت)
طبیعتا وقتی سایت کامل بشه دیگه سوالی نیست که پرسیده بشه.

نقل قول: همه این حرفا بهانست... بهانه های ...

عرض کنم خدمتتون که به قول معروف ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب هست

بنده که تقریبا 6 سال هست که مدیر انجمن های مختلف بودم هم باز اگر مشکلی داشته باشم مطرح میکنم تا شاید کسی بتونه کمکم کنه، و این اصلا عیب نیست!

بودند دوستانی که بعد از اینکه لینک دادند صاحب سایت اتفاقی آدرس سایتش رو دیده که طراح مشکل داره و داره از سایرین سوال میکنه

حق هم داره چون میترسه از اینکه ممکنه پول رو هزینه کرده برای کسی که شاید مسلط نباشه

همیشه هم پیشنهاد کردیم طراح یک دامنه داشته باشه و طراحی رو ابتدا روی اون انجام بده و بعد از تکمیل انتقال بده به سایت اصلی

یا علی
تقریبا موافقم

از بقیه دوستان هم ممنونم
با تشکر از همتون
موفق باشید.
لینک مرجع