پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آمار بازديد كنندگان راستگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من از يه ماژول به اسم mod_vvisit_counter استفاده مي كنم كه آمار بازديد كنندگانمو به طرز فجيعي دروغ مي گه
مثلا صبح كله سحر بازديد امروز رو ميزنه 182 نفر
بعد رفرش مي كنم مي شه 193 نفر بعد دوباره رفرش مي زنم تغيير نمي كنه
اصلا مرورگر رو مي بندم سايت رو دوباره باز مي كنم بازم تغيير نمي كنه!

اگه ميشه يه ماژول آمار بازديد كنندگان به من معرفي كنيد كه راست و حسيني بگه چند نفر بازديد داشتم.
ممنون
ماژول vinaora visitors counter ، ماژول خوبی هست در این زمینه

البته پیشنهاد میدم از سایتهایی مثل webgozar , persianstat و از این قبیل سایتها استفاده کنید که آمار رو دقیق تر میگویند .
فکر کنم ماژول وبگذر موجود باشه تو انجمن که شما کافیه کدتون رو وارد کنید
می توانید از ماژول لایوز زیلا هم استفاده کنید
ماژول لایو زیلا بعد از نصب در قسمت ویرایش کد ها میتوانید کد مورد نظرتان را وارد کنید که در اینجا می توانید از کد وب گذر و یا هر کد دیگری استفاده کنید.
من خودم از این ماژول خیلی استفاده کردم .
تو گوگل سرچ کنید پیدا می کنید اگه موفق نشدید بفرمایید تا براتون قرار بدم
شما متونید از ماژولmod_flexi_customcode_v16 برای قرار دادن کد امار گیر(وب گذر یا ...) استفاده کنید.
تو لینک زیر میتونید دانلود کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از همگي ممنون ولي نمي خوام برم سراغ آمارگيرا
مي خوام كد سايت خودم باشه
يني نمي خوام براي آمار گيري ري دايركت كنه
يه سوال ديگه
چرا اين آمار بازديد ها اينطوري نشون مي دن.
مي خوام بگم مگه يه كد خاص نداره؟
معمولا به خاطر فعال بودن كش جوملا آمار بالا و پايين ميشه كه البته بيشتر بالا نشون ميده !

من فكر ميكنم بهترين سايت در زمينه آمارگيري سايت زير باشد! من شنيدم دقيق ترين است ولي نميدونم واقعا همينطور است يا خير !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته من از وب گذر گرفتم ازش راضیم حتی آی پی شهر و نوع سیستم هم اعلام میکند آمارشم کاملا دقیق حتی از گوگل هم سرچ شده و با چه موضوعی رو هم اعلام میکنه و امکانات دیگر
برای قرار داده در سایتم ساده است.
بعد از ثبت نام و انتخاب نوع آمارگیر و کپی کردن کد بروید قسمت ماژول ماژول جدید و html رو انتخاب کنید کد مربوطه رو در داخلش قرار داده و ذخیره کنید حالا کافی است که ماژول را در جای مورد نظر قرار دهید شما حتی می میتوانید برای آمار سایتتون یک کلمه عبور قرار دهید تا دسترسی فقط برای ما میسر باشد.
من به صورت آزمايشي آمار سايتي رو كه معرفي كردم در پايين انجمن قرار دادم و ميتونيد مشاهده كنيد !
البته اشكال مختلفي جهت نمايش موجود است كه من اين مدل نمايش رو انتخاب كردم !
من داخلش ثبت نام کردم
امکانات خوبی داره و زبان فارسی هم داره یه کد مخفی برای نمایش خصوصی آمار و کدهای دیگر به زبان های مختلف تحت وب کاربران آنلاین و به صورت دقیق به نمایش در می آورد .
همین طور که آقای گنجی در پایین همین صفحه قرار دادن که به صورت متحرک البته تنها یکی از چندید نمونه نمایش داده شده در سایت . نمونه نمایش در سایت به صورت تفکیک شده و دسته بندی شده قرار دارد میتوانید بسته به نوع و سلیقه نتخاب نمایید
دیگر امکانات رو میتوانید در سایتی که آقای گنجی قرار دادن بیابید.
موفق باشید
اين الان خيلي قشنگه فقط نمي خوام لينك بشه به اون سايت
اين امكان كه به اون سايت لينك نشه و فقط نمايش بده هم داره؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع