پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایزی سوشیال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود
همون طور که قبلا هم قولشو داده بودم دارم ایزی سوشیال رو ترجمه می کنم.
این چند وقته به دلایلی زیاد نبودم اما خوب الآن دارم ادامه میدم تا یه ترجمه ی درست و حسابی در بیاد.
یه چیزی که یکی روزه فکرمو مشغول کرده نحوه ی انتشاره(حالا کو تا کامل شدن ترجمه و rtl سازی!!)
شاید خیلی طول بکشه اما خوب از همین الآن تکلیف خودمو بدونم بهتره.
همون طور که خودتون بهتر از من میدونید این کامپوننت پولیه و با قیمت 99 دلار به فروش میرسه.
حالا به نظرم 2 کار میشه کرد.
یکی این که پس از کامل شدن فارسی سازی،یک افزونه ی وارز منتشر بشه...
و دوم این که یه سایت ایزی سوشیال فارسی راه بندازیم و خدمات ایزی سوشیال فارسی رو ارائه بدیم که شدنیه!!!!!!
اما هر جور حساب کنیم با این قیمت دلار قیمت تمام شده خیلی بالا در میاد که فکر کنم خریدش برای کاربرا سخت باشه....
حالا نظر شما چیه؟؟؟
راه دوم شدنیه یا نه؟؟؟
منتظر پیشنهاداتتون هستم....InloveInloveInloveInlove
با سلام ودرود به نظر من وارز منتشر کنیم بهتره چون زحمت زیادی براش خواهید کشید
نظر من اینه ولی بستگی به خودتون داره که چه عملی انجام بدید
DrinkYahooDance
با تشکر از توجه شما
ببينيد خيلي از افزونه ها مثل جومسوشيال نسخه توسعه دهنده داره ، با قيمت بالاتر كه ميتونيد روي بيشمار دامنه نصب كرد ، ميتونيد نسخه توسعه دهنده رو خريداري كنيد و با قيمت معقولانه اي به فروش برسونيد ، مطمئنا ً هزينه اش در مياد ، فقط متاسفانه به دليل كلاه بردار بودن ما ... جالب نيست حاصل دسترنجت رو بصورت اوپن سورس در اختيار مشتري قرار بدي ... يا ميتوني كد كني يا براي مشتري شخصا نصب كني
با تشکر از دوستانی که وقت میزارند.
حرف آقای پوردریایی هم درسته...
فکر خوبیه
easy social هم داره.با قیمت اگه اشتباه نکنم 190 دلار.
درود خدمت شما
به صورت مثال همین کارو بنده برای جومسوشیال دو سال پیش تقریبا کردم ولی جواب نداد وقتی برای فروش گزاشتم خیلی بیشتر جواب داد

به صورت مثال من الان نسخه اورجینال ایزیسوشیال دارم و فارسی و راست چین هم هستولی مشتری کمی می خره ولی کسی می خره مطمعا هست چیزی هست لایسنس داره و حد اقلش شل نیست

گروه استک آیدیاز فقط به محصولات خوبش مشهور نیست به امکانات و به روز رسانی هست که سریع می ده مشهوره

حالا امید وارم رایگان می خواید کار بکنید بجای اعتبار تبلیغات منفی نشه براتون
شهریار جان
راستش من هیچچی از ارسال شما نفهمیدم...
درود عجله داشتم فکر کنم شاید بد نوشتم

اصل صحبت بنده این هست که رایگان کار نکنید چنین افزونه هایی رو فوقش دو سه نسخه اول چون کلا داخل جوملا پول واسه یک چیز بدی بیشتر احترام داریمTongue
با تشکر از شما
لینک مرجع