پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ايجاد لينك بدون استايل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

بنده جدولي درست كردم كه با هاور كردن روي هر رديف جدول رنگ رديف و متن تغيير ميكنه ، تا اينجا مشكلي ندارم ولي وقتي لينك به جدول اضافه ميكنم ، متن در هرصورتي آبي هست كه اين اذيتم ميكنه ، ميتونم رنگ و زيرخطش رو استايل بدم ، ولي براي هاور شدن با مشكل برخوردم ...

ميخواستم نظرتون رو بدونم ؛ آيا بايد كلاس بنويسم يا ... راه بهتري پيشنهاد ميكنيد ...

فايل HTML هم پيوست موضوع است

خيلي ممنون
برات درست کردم و هر قسمت کد لینک را برات به صورت جدا نوشتم که راحت تغییر بدی . قبل از css های Body گذاشتمش

فایلتو با تغییرات برات پیوست کردم

اینم کدی که توی فایلت گذاشتم به صورت جدا
کد:
a:link {
    color: #FF0004;
    text-decoration: none;
}
a:visited {
    color: #00CBFF;
}
a:hover {
    color: #FF8600;
}
a:active {
    color: #FFFFFF;
}
مرسی دستت درد نکنه ، تغییراتی لازم داره که انجام میدم .. متشکر
سلام داداش گلم
علت اینکه هاست رایگان خراب شده چیه من قبلا این فایل را در این سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آپ کرده بودم اما الان خراب شده در نتیجه اسلایدر من خراب شده
آدرس وبلاگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

این ارور را میدهد
Warning: ftp_login() [function.ftp-login]: Login authentication failed in /home/files/public_html/3/includes/filesystem.inc.php on line 61
An error has occured
Unable to login to FTP server vakil.xzn.ir with username u541906070.

Are you sure your username and password are correct? Please contact your ISP helpdesk or system administrator for help.
خب اسمش روشه : هاست رایگان

یعنی هر لحظه ممکنه فایل ها و هاستتون را پاک کنن

به همین سادگی

در ضمن موضوع جدید را در تاپیک جدید ایجاد کنید
چون موضوع شما هیچ ربطی به موضوع باز شده نداره
لینک مرجع