پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فاصله افتادن بین منوها با ماوس اور (در براوزر IE)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که از نوع جوملا 3 می باشد

منوهای سایت در فایرفاکس درست دیده می شود اما در بروازر اینترنت اکسپلور، هنگامی که روی منوهایی که زیر شاخه دارد مانند «دوره های دانش افزایی» ماوس اور می کنیم، بین منوها فاصله می افتد
لازم به توضیح است که استایل های جدا برای اینترنت اکسپلور تعریف شده یعنی
mj-ie8.css و mj-ltie9.css
هم داریم اما نمیدانم کجای این سی اس اس ها را تغییر دهم که این فاصله عمودی که در حالت ماوس اور بین منوها ایجاد می شود از بین برود
یعنی می خواهم منوهای اصلی زیری، پایین نیفتد.
با تشکر
سلام.

در استایل های جدا که برای ie تعریف شده کدها رو نیگاه کنید و برای رفع مشکل در خاصیت hover باید فاصله ها padding رو ویرایش کنید تا به حالت دلخواه برسید.

یا علیRose
راستش با دیباگر آی ای هم هر چقدر گشتم نتوانستم پیدا کنم که این متعلق به کدام خاصیت سی اس اس اس هست

بالاخص با کنار رفتن ماوس از روی منوها خواص هم عوض می شود
لطفا کد css را قرار بدید تا نگاه کنیم
سلام
ببخشید دیر پیامتون رو دیدم چون علی الظاهر سایت برای من ایمیل نفرستاده بود
فکر میکنم این دو فایل به سی اس اس این منو مربوط میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و

اگه اطلاعات دیگه ای لازم هست بگید تقدیم کنم
با تشکر
سلام.

در این فایل ها که قرار دادید استایل جدا برای ie تعریف نشده. ببینید اکثرا کدهای مربوط به ie در فایل های موجود در پوشه css قالب به صورت جدا مثلا ie7.css و یا ie6.css تعریف میشوند.

یا علی
بله
بصورت سی اس اس های جدا تعریف شده اند
یادم نبود که آدرس اونها رو بدم.
اینها هستند:

و
لینک مرجع