پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ویرایش کپی رایت قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان .
من در طراحی سایت از یک قالب جوملا استفاده کردم که نوشته فوتر داره . خود قالب هم موقعیت فوتر داره اما گذاشتن مطلب در موقعی فوتر قالب، نوشته فوتر قالب باز هم هستش و نمی تونم برش دارم.
لطفا راهنمایی بفرمایید چطور می تونم این کار رو انجام بدم
[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا یا از طریق مدیریت قابل بتونید بردارید و یا در سورس سایت باید دنبالش بگردید

البته معمولا در سورس بصورت کد شده قرار داده میشه برای جلوگیری از حذف!

یا علی
بله همین طور هست که فرمودید یعنی وقتی وارد قالب ها میشم ، در قسمت مشخصات قالب، ویرایش صفحه اصلی قالب پیداش کردم ، اما نمی تونم تغییش بدم ، چون کد نویسی بلد نیستم. کد هم اینه:
کد:
<!-- BEGIN: FOOTER -->
    <div id="vc-footer" class="grid_16">

<div class="innerfooter_wrap">
            <span class="vc-cert">
                <jdoc:include type="modules" name="syndicate" />
            </span>
            <div class="copyright">
                <jdoc:include type="modules" name="footer" />
            </div>
      </div>
<p style="text-align:center; direction:rtl;"> طراحی و فارسی  سازی از وب سایت جومینا <a href="http://www.Joomina.ir">www.Joomina.ir</a></p><p style="text-align:center"> امیررضا تهرانی </p>
    </div>
    <!-- END: FOOTER -->

دوستان کسی می تونه برام کاریش بکنه که کپی رایت نمایش داده نشه ؟
سلام.
کد زیر را کامل ازش حذف کنید دیگه نمایش نمیده!

کد:
</div>
<p style="text-align:center; direction:rtl;"> طراحی و فارسی سازی از وب سایت جومینا <a href="http://www.Joomina.ir">www.Joomina.ir</a></p><p style="text-align:center"> امیررضا تهرانی </p>
</div>

یا علی
کد php:
<!-- BEGINFOOTER -->
<
div id="vc-footer" class="grid_16">

<
div class="innerfooter_wrap">
<
span class="vc-cert">
<
jdoc:include type="modules" name="syndicate" />
</
span>
<
div class="copyright">
<
jdoc:include type="modules" name="footer" />
</
div>
</
div>
</
div>
<!-- 
ENDFOOTER --> 
مرسی از راهنمایی تون دوستان . مشکل حل شد، البته وقتی تو قسمت مدیریت تغییرات رو اعمال کردم کلا سایت رو به هم ریخت ولی از قسمت کنترل پنل که فایل index.php رو ویرایش کردم مشکل رفع شد.RoseOk
لینک مرجع