پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل خطای 404
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه اساتید و دوستان
من در حال طراحی سایت دوزبانه هستم. تا زمانی که فقط زبان فارسی فعال بود هیچ مشکلی نداشتم. مشکل از وقتی شروع شد که زبان انگلیسی رو فعال کردم. حالا در زبان فارسی مطالب نمایش داده نمی شوند و اگر مطلبی فراخوانی بشه به ارور 404 بر مد خوره. در صورتی که همون مطلب تو زبان انگلیسی باز میشه و مشکل نداره یا اگر مطلبی رو برای همه زبانها ویژه کردم ، در زبان فارسی نمایش نمیده اما در زبان انگلیسی هستش.
تنظیمات سئو رو هم تغییر دادم اما اثری نداشت. خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید ؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید دوستان تصحیح می کنم.
مشکل خطای 404 برای بقیه مطالب هم رخ میده الان مطالب زبان انگلیسی هم با این ارور مواجه میشن
شما مقالات و مجموعه هارو به زبان انگلیسی نسبت دادید و باید مطالب فارسی و مجموعه های فارسی رو برای زبان فارسی قرار دهید و مطالب و مجموعه های انگلیسی رو به زبان انگلیسی و یا در هنگام انتشار برای همه زبان ها منتشر کنید.
چک کنید و نتیجه را اعلام کنید.
چک کردم و گزینه زبان برای مطالب هر بخش درست بود
ببینید مشکل حاد نیست و بخاطر همین تنظیمات است شما منوها و مجموعه ها و مطالب رو باید همه رو چک کنید و زبان پیش فرض سایت رو هم فارسی قرار دهید.
مرسی از راهنمایی تون مشکل حل شد اما از جای دیگه . امروز فکر کردم نسخه جوملا رو ارتقاء بدم و خوشبختانه بعد از این کار مشکل خطا هم خود به خود حل شد.
Pardon
لینک مرجع