پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نصب جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من وقتی جوملا رو نصب میکنم
بعد از اینکه بخش دیتا بیس رو کامل پر میکنم
و ادامه رو میزنم
دیگه میمونه که میمونه
مشکل از چیه
؟؟؟؟
کامپیوتر هم سیستمش ضعیفه
از اونه ؟؟
دوست عزیز اگر تمام کار ها رو درست انجام دادید مشکل از سرعت کامپیترتون هست /چون اگر اشتباه انجام داده بودید حتما ارور میداد
مطمئنا از wamp استفاده می کنید لطفا از xampp استفاده کنید درست میشه
سلام
من این مشکل برام با اکسپلورر پیش امد
با فایرفاکس و گوگل کرم امتحان کنید من فکر میکنم چون سیستمتون قدیمی هست احتمالا از اکسپلورر 6 یا 7 استفاده میکنه که سازگار نیست.
نه WAMP مشکلی داره ( نمیدونم چرا بعضیا اصرار دارن که از ومپ استفاده نشه و XAMPP نصب بشه ) نه سیستمتون مشکل داره .

فقط باید Session فایل php.ini رو از 30 بالاتر ببرید که تایم آوت نشه ؛ موقعی که به قسمت دیتابیس میرسید ، زمان بیشتری از 30 ثانیه میگیره تا جدولها درست بشه برای همین جوملا هنگ میشه ...
دادا
اونو از کجا ردیف کنم؟
درود دوست عزیز کافیست کد زیر را در فایل index.php واقع در روت سایت قرار دهید.

کد:
error_reporting(0);

دقت داشته باشید که کد بالا را باید بعد از php?> باید قرار دهید.

امیدوارم مکلتون حل شه
(۲۱-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ صبح)arx mirzaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا
اونو از کجا ردیف کنم؟

فایل php.ini مربوط به زبان PHP که شامل ومپ یا زمپ هست رو باز کنید ( فرض میکنیم ومپ دارید ) ؛ روی آیکن ومپ کلیک کنید ، با موس به روی گزینه PHP برید و چندتا گزینه که یکی php.ini هست برید و اون رو کلیک و بازش کنید .

فایل که باز شد بدنبال این عبارت بگردید . max_execution_time = 30 که خط 441 میشه ، این 30 رو به 300 تغییر بدید ، فایل رو ذخیره و ببندید ، سرویسهای ومپ رو ریستارت کنید ؛ مشکلتون حل میشه ...

اگر هم پیغامهای XDebug اذیتتون میکنه از همین فایل میتونید دنبال عبارت display_errors = On بگردید و بر روی Off بگذارید و فایل رو ذخیره و سرور رو ریستارت کنید ، همینطور از PHP Setting هم میتونید تیک نمایش خطا رو بردارید ...
لینک مرجع