پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: یه پیشنهاد (برا آقای گنجی )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یه پیشنهاد داشتم
من وقتی که اسم پارس جوم میاد
فقط چون از فروم هاش (همین فروم )
استفاده میکنم
این سایت رو فقط از جنبه
کمک دهی و کمک رسانی میشناسم
بنابراین
سایر قسمت هاشو نگشتم و نمیدونم این قسمتی رو که الان پیشنهاد میدم رو داره این سایت یا نه.....

حالا اصل مطلب

من وقتی به این سایت میام
جایی به اسم نقد وتحلیل قالب های جوملایی (یا ورد پرسی یا هرچیه دیگه) نمیبینم
که
وقتی ی نفر میخاد یه سایت بزنه
و حتما که یه قالب احتیاج داره
بیاد تو اون بخش تا قالب هایی رو که دوستان (اگر این بخش راه بیوفته) ارزیابی میکنن رو انتخاب کنه
و سایتشو بر پایه اون بزنه

حالا ارزیابی ها میتونن در رابطه با کد هاش ، قابلیت هاش ، طراحی هاش و هر جنبه ی دیگه ی اون قالب باشه

اگه ی فروم اختصاصی برا این پیشنهادی که دادم باشه خودم با جون و دل کار نقد قالب های مختلف رو انجام میدم

ممنون که این مطلب رو خوندین
روش فک کنین

InloveInloveInlove
دوست عزیز شما نظر خودتون رو فرمودید
ولی چنین نیست
من قبلا موقعی که تازه به جمع جوملایی ها اومدم از خیلی وب سایتها دنبال قالب ماژول کامپونت و هر افزونه ای نیاز های خودم رو برطرف میکردم
ولی من خودم به شخص خودم پارس جوم رو بیشتر از همشون پسند کردم
چرا؟
شاید همه گروه های جوملایی داشته باشن ولی جوملا کارپسند هست ساده و قابل فهم
در کل وب سایت هر چقد هم گرافیکی باشه در پیشرفت وب سایت تاثیر به سزایی ندارد این مطالب وب سایت هست که در کل وب سایت را موفق می کند
دوست عزیز فک کنم کسی که برای پارس جوم میاد مطمئا برای رفع مشکلات نمیاد
پارس جوم در کل تو سرچ های افزونه ها با کلمات مختلف از رتبه های خوبی برخوردار است
نظر شما هم قابل احترام
نقد و بررسی هم خوبه
موفق باشید
ممنون از همگی
اما اگه قرار بشه برای هر موضوع یک بخش جدا ایجاد بشه کاربران بیشتر دچار سردرگمی میشن
ترکیبی که الان وجود داره برای هر ورژن جوملایی Joomla 1.5Joomla 2.5joomla 3.0 یه بخش معرفی قالب وجود داره که در ادامه همون میشه به نقد و برسی، رفع اشکال پشتیبانی و .... پرداخت.
این هم نظر منه ممکنه اشتباه کنم به هر حال ممنون از توجه و پیشنهاد شما.
ممنون از شما
همانطور که جناب سلیمانی عرض کردند نمیشه چنین کاری کرد ضمن اینکه تعداد قالب ها بسیار زیاد است.میشه در مورد فرم ورک ها بحث کرد و نقد کرد ولی برای قالب ها فکر نمیکنم مناسب باشه.
ایجاد انجمن جدید مسئولیت های جدید هم ایجاد میکنه و اگر موازی کاری هم باشه یا در درجه اهمیت کمتر ممکنه بجای مفید بودن مضر هم باشه.
باتشکر از شما بخاطر ارائه پیشنهادتون.
ممنون
در مورد آقای azarp
اینکه گفتن
____در کل وب سایت هر چقد هم گرافیکی باشه در پیشرفت وب سایت تاثیر به سزایی ندارد این مطالب وب سایت هست که در کل وب سایت را موفق می کند____
محترم
ولی من با بخش دومش موافق و با بخش اولش مخالفم
چون سایت هست هم مطالبش خوبه و هم به گرافیکش میرسه
وگرنه با فیس بوک وتوویتر و بسیاری از سایت های مشهور باید به همون شکل اولشون تابه حال باقی میموندند
پس واسه همینه که ی سایتی مث فیس بوک قسمت سرچش او عوض کرد (طرح جدید ، امکانات بیشتر )
تازگی ها ی طرح های گرافیگی دیگه هم اضافه کرده و بسیاری دیگر....

در مورد آقا محمد آقای سلیمانیInlove
من گفتم
که با سایر قسمت های این سایت آشنایی زیادی ندارم
ولی به هر حال فک کنم راست میگین
دچار سردرگمی میشن
اما در هر صورت

فک کن که من ی فردی که هیچی از ایجاد سایت و کد و کد نویسی چیزی نمیدونم (ی کاربر ساده)
میخام ی سایت داشته باشم
اولین مرحله خب انتخاب یه قالبه دیگه
باید ی معرفی حداقل از قالب های مشهور و برتری وجود داشته باشه تو ی جایی از این سایت تا من بتونم انتخاب کنم
PardonPardonPardon

در مورد آقای گنجی :
خب به هر حال صاحب اختیار شمایید
اگه میگید نمیشه خب حتما ی فکری کردین که میگین دیگه

به هر حال ی نظری بود از ما

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون که به این مطلب اهمیت دادین وخوندینش

GlassGlassGlassGlass
خوب اگر این علاقه شما هست
ازتون خواهش میکنم در بخش قالب ها یک پست ایجاد کنید و قالب های برتر را قرار بدید فقط اگر تجاری بودند لینک رو خارج انجمن قرار بدید اگر هم پستی اضافه زده شد به یکی از مدیران بگید تا حذفش کنه و فقط خودتون یا قالب های مورد تایید خودتون و در اون پست ثبت کنید.
من و بقیه دوستان هم سعی میکنیم کمکتون کنیم.

موفق باشید
لینک مرجع