پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل ورود supper user به سایت و ارور error: Ajax request failed!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان جوملایی سلام

هنگام ورود با سوپر یوزر از طریق سایت، ارور زیر مشاهده میشه و لاگین صورت نمیگیره!؟

در یکی از سایت های انگلیسی گفته بود دسترسی configuration.php رو روی 775 قرار بدید. اولا این که به لحاظ امنیتی مشکل داره و ثانیا پس از تنظیم دسترسی بازهم درست نشد!!!

لطفا تجربیاتتان را در اختیار بنده و سایرین قرار دهید

سپاسگزارم
درود
خدمت شما عرض کنم که تاپیک رو در انجمن بسته های نصبی زده بودید که به انجمن مشکلات عمومی منتقل کردم.
این ارور برای ماژول پیش فرض جوملا نیست و احتمالا برای BT login باشه.
قرار دادن سطح دستری 775 برای فایل مناسب نیست و برای فایل نهایتا 666 میتونید استفاده کنید البته ربطی به این مشکل شما ندارد و تغییر سطح دسترسی فایل کانفیگوریشن سایت شما را به مشکل می اندازد.
برای بررسی باید توضیحات کامل بدهید که از چه افزونه ای استفاده میکنید و آدرس سایت را نیز قرار دهید.
درود بر آقای گنجی گرامی
جدای از مشکل لاگین BT logiin در سایر محیط ها که می خواهم جستجو کنم و یا فرم تماس با ما را پر کنم، باز هم مشکل ارور 404 میاره این در حالیست که در لوکال هاست هیچ مشکلی نداشت و آپلود به کاملی صورت گرفته است. ضمنا مسیر پوشه tmp و log هم بصورت زیر است. در ادامه لینک سایت و لینک صفحه جستجو محصولات توسط جومشاپینگ را آورده ام.

لینک جستجو ی محصولات: لطفا یک جستجوی نمونه انجام دهید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/home/banehori/domains/banehoriginal.ir/public_html/logs
/home/banehori/domains/banehoriginal.ir/public_html/tmp

سپاسگزارم
"هل من ناصر ینصرنی؟"
آیا کسی نیست کمک کند؟؟Eyes

"هل من ناصر ینصرنی؟"
آیا کسی نیست کمک کند؟؟Eyes
لینک مرجع