پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در جستجوی کالا با جوم شاپینگ (joomshopping)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان جوملایی سلام

من مشغول ساختن یک فروشگاه با جوم شاپینگ هستم. کالا ها را نمایش میده اما موقع جستجوی کالا، ارور معروف 404 رو میده. به نظر شما مشکل از کجاست؟؟

لطفا تجربیاتتون رو در اختیار بنده قرار دهید.

سپاس
با سلام
لطفا آدرس سایتتون رو بزارید دوستان بیشتر راهنمایی بکنند
با پیگیری هایی که انجام دادم، بایستی در مدیریت جومشاپینگ درقسمت تنظیمات -شاخه/محصولات، تیک نمایش قیلتر ها راابزار دربالای محصولات گذینه جستجواضافه میشه

اما مشکل دیگه ای که وجود داره، اینه که در منویی که با عنوان " جدیدترین کالا ها" ایجاد کرده ام، همه محصولات نمایش داده می شود نه انهایی که new هستند از طریق گزینه last-products.

لطفا در این زمینه راهنمایی کنید.

سپاس
سلام.

برای جستجو در جوم شاپینگ از ماژول جستجوی خودش استفاده میکنید یا جستجوی جوملا؟

لیست افزونه های کمکی جومشاپینگ رو میتونید در لینک زیر مشاهده کنید. (ماژول جستجو داخلشون هست. دانلود و نصب کنید)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاعلی
از ماژول جستجوی خودش استفاده می کنم. جالب اینجاست که در لوکال به خوبی جستجو می شوند و هیچ مشکلی ندارد.
سلام دوست عزیز ، بهتر نیست از فروشگاه ساز های دیگه که در این زمینه قوی تر هستند استفاده کنید ؟ مثلا eshop یا ویجیرمارت نسخه کاملا فارسیشون استفاده کنی که هم مدیریت بهتری دارند و هم امکانات مدیریت آسونتری در اختیارت میزارن
لینک مرجع