پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: صفحه سفید سایت و ارور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام

صفحه سایت و مدیریت جوملایم سفید شده و و ارور زیر رو میاره:

Fatal error: Class 'JPath' not found in /home/banehori/domains/banehoriginal.ir/public_html/libraries/joomla/cache/controller.php on line 156

سپاس
سلام.

شما آیا سایتتون روی لوکال بوده و پس از انتقال به هاست با نمایش این خطا مواجه شدید؟
سلام بله روی لوکال بود. اما پس از انتقال مشکلی نداشت. می خواستم مشکل jpfolder رو حل کنم اینطور شد. الان هم تنظیمات log , tmp بصورت زیر است:
public $log_path = 'home/username/public_html/logs';
public $tmp_path = 'home/username/public_html/tmp
';
درود
کش جوملاتون رو پاک کنید.
صفحه سایت و مدیریت من که سفیده! از کجا کش رو پاک کنم.
ببخشیدInloveInlove
توی روت هاست توی فایل configuration.php،خطی رو که این طوریه پیدا کنید.
کد:
public $caching = '0';
فکر کنم خط 40 باشه!!
مقدارش یا 1 هست یا 2 یا 3
هر چی که بود برابر 0 قرار بدید.ببینید چی میشه
پیش فرض روی صفر بود. ولی باز هم درست نشد. ایا راه حلی دیگه ای به ذهنتان می رسه؟!!
سلام.

این خطاها زمانی پیش میاد که هنگام بارگذاری سایت، جوملا نتونه تمام فایل های مورد نیازش رو لود کنه.
احتمالا وقتی داشتید مشکل jfolder را حل می کردید ناخواسته کدهای فایل مربوطه رو اشتباه ویرایش و یا حذف نمودید.

ساده ترین راه حل این است که تنظیمات فایلی که ویرایش کردید رو به حالت اول سوئیچ کنید تا مشکل رفع شود و سپس تنظیمات مربوط به log , tmp را اعمال کنید

(ازاین پس توجه داشته باشید هر فایلی که خواستید ویرایش کنید رو اول ازش یک بکاپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتونید جبران کنید)

یاعلی
سپااااااااااااااااااااااس و درود
لینک مرجع