پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست اسلایدشو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام وخسته نباشید

دوستان من نیاز به یک افزونه برای نمایش تصاویر دارم به گونه ای که این افزونه تواناییه نمایش تصاویر با سایزهای مختلف را به گونه ای که سایز عکس را خراب نکنه داشته باشه
مثلا یه عکس با سایز 600*200 را با مقیاس کوچک نمایش بده و سپس عکسی یا سایز 300*750 را بتواند نمایش دهد به طوری که کلیدهای تصویر بعدی و قبلی فاصله اشان با عکس نسبت به عکس قبلی تغییر نکند

من ماژولهای مثل rokgallery و چندتای دیگه استفاده کردم اما وقتی یه عکس عرض زیادی داره و عکس بعدی طول زیاد و عرض کم دارد تصاویر بهم میریزه و کلیدهای بعدی و قبلی در همان فاصله میمونه

آیا دوستان اسلایدشویی میشناسن که این قابلیت رو داشته باشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر
شما باید برای سایتتون از تصاویر به یک سایز استفاده کنید و یا اینکه عرض و ارتفاع ماژول را ثابت تعیین کنید تا سایت زیبایی رو از دست ندهد.
یکی از مهمترین کارهای مدیر سایت تهیه تصاویر مناسب برای سایت است.اگر دمو سایتتون رو بزارید بهتر متوجه منظور شما هم خواهیم شد ولی ماژول های زیادی موجود است که میتونید اونهارو هم تست کنید مانند Ari image slide show
با تشکر

راستش عکسها جوری هستند که سایزهای متفاوتی دارن
من میخوام در یک مقیاس کوچکتر جوری نشون بدم که کلیدهای بعد و قبلی تصاویر دقیقا فاصلشون در همه ی عکسها یکی باشه

این آدرس کار هستش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی روی عکسها کلیک کنید مشاهده میکنید که تنها بخشی از تصویر در اسلاید شو نمایش داده میشه

با تشکر
البته من دقیق متوجه نشدم شما چیکار کردید ولی باید سایز اسلایدشو را متناسب با تصاویرتون تنظیم کنید.فکر میکنم تصاویر شما در سایز زیر باشند :
width: 271px
height: 382px

یعنی عرض 271 و ارتفاع 382 پیکسل و شما باید عرض ارتفاع اسلایشو را براین اسا تنظیم کنید و یا اگر امکان داره روی اتو یا همون خودکار قرار دهید.
درکل این سایز تصاویر مناسب اسلایدشو افقی نیستند و مناسب اسلایدشوهای عمودی هستند که معمولا در کناره های سایت در موقعیت های چپ یا راست قرار میدهند هستند.
لینک مرجع