پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جابجایی اطلاعات سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید

در حال حاظر قالب سایت من اینه و حدودا 1 ساله دارم باهاش کار می کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا دارم این قالب رو درست می کنم و میخوام جایگزین قالب قبلیش کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا سوالم اینجاست که چطور می تونم اطلاعاتی که روی سایت اولیم گذاشتم را روی سایت دومی قرار بدم؟

هر دوتا روی یک هاست و دامنه هستش
- اولی مدیریت مطالبش جوملا بود
- دومی با k2 هستش.
- دیتابیس هرکدوم هم متفاوته
می خوام بدونم ایا راهی وجود داره برای اینکار؟ چطوریه؟
با تشکر
با سلام دوست عزیز
شما نمیتونید اون مطالبو انتقال بدید
(به صورت دستی امکان پذیر می باشد)
شما مشکلتون اگه قالب هس چرا این قالبو جایگزین نمیکنید؟
با سلام و تشکر از شما

جناب گنجی مطلب خوبی بود فقط نمیشه افزونه اش رو دانلود کرد؟

به صورت دستی چطور باید انتقال بدم؟

راهی وجود داره؟
این مقاله می گه که باید در همون وب سایتی که مطالب هست k2 نصب بشه و بعد خود k2 این خاصیت رو داره که امپورت کنه از جوملا (کانتنت) به خود k2
با سلام و تشکر از شما

دوست عزیز مطالب جوملای سایتم در یک مدیریت دیگه هستش.

اگر روی اون k2 نصب کنم و محتوای جوملا را به k2 تغییر بدم چطور باید به این یکی مدیریت سایتم انتقال بدم؟
چند کار می تونید بکیند

یک از همشون بکاپ بگیرید اول از همه

بعد برید تو اون که مطالب هست این افزونه رو نصب کنید بعد از ایمپورت برید تو phpmyadmin تیبلی که توش مطالب هست رو خروجی بگیرید و بعد از نصب کی 2 روی سایت جدید این تیبل رو روش قرار بدیهد و امپورت کنید

یا می تونید مطالب همین سایت رو روی به مطالب سایت جدید انتقال بدید به واسطه دیتابیس از اون تیبل مورد نظرش بعد اونجا به k2 نصب کنید و انتقال بدهید

حالا دلیلش چی هست که می خواهید به افزونه k2 انتقال بدهید ؟
با سلام
دوست عزیز کارهایی که گفتید را انجام دادم ولی متاسفانه درست نشد.
این را هم بگم که دوتا قالب من هر دو روی یک هاست هستش.

راهی برای وجود نداره تا اطلاعات سایتم از بین نره؟
با تشکر
لینک مرجع