پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسلايدر چرخشي تصاوير jQuery Image Scroller with Linking با امكان اضافه كردن لينك
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1310159394_1_538827ea12.jpg]

سلام و درود
توسط اين ماژول اسلايدر نيز ميتوانيد يك اسلايدر زيبا در سايت خود ايجاد كنيد.اين ماژول با استفاده از جي كوئري نوشته شده و قابليت ريسايز كردن و لينك دادن به تصاوير را نيز دارا مي باشد!
خواندن تصاوير از يك پوشه و ريسايز كردن تصاوير به همراه اضافه كردن توضيحات و لينك براي هر تصوير از خصوصيات اصلي اين ماژول است و همچنين داراي تنظيمات تقريبا كاملي براي نحوه نمايش تصاوير ميباشد!

[تصویر:  1310159578_1_5a46f70b69.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

چرا وقتی این رو نصب می کنم فقط یه سری کد بهم نشون میده؟؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید...من تقریبا با همه اسلایدرا این مشکل رو دارم!
دوست عزیز من در پست قبلی که گذاشتید گفتم
شما قالب خودتون عوض کنید
موقعیت دیگر را امتحان کنید
اون کد یا پیغام خطایی رو که میده را قرار دهید
دمو قرار دهید

دوست عزیز شما هیچ کاری نکرید تا ما بتوانیم کمکتون کنیم
ما هم که نمیتونیم که وقتی ندانیم کجا و کی و برای چی و این که پیغام خطا چی کمکتون کنیم

لطفا اسپم قرار ندهید
با تشکر از همکاریتانRose
من فكر ميكنم اين افزونه كمي با زبان فارسي مشكل داشته باشه يا كلا روي همه سايت ها جواب نده چون قبلا هم دوستان با اي مشكل برخورد كرده بودند !
از افزونه هاي ديگر استفاده كنيد و تست كنيد !
لینک مرجع