پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: انجمن ساز فارسی غیر کیونا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید...
دوستان عزیز انجمن سازی همچجون کیونا کسی چیزی سراغ داره؟
جستجو کردم برای انجمن ساز های جوملا 2.5 اما تنها کیونا پیدا میشد!
اگر کسی انجمن سازی فارسی برای نسخه 2.5 جوملا سراغ داره ممنون میشم بگه
با تشکر
درود
فکر نکنم.اگر هم باشه قطعا از نظر امکانات با کیوننا قابل قیاس نیست.حالا چرا کیوننا نه؟
انجمن سازهای غیر رایگان موجود هست اگر تمایل به خرید دارید میتونید انجمن ساز Agora Pro را بخرید یا کامپوننت های دیگر رو تست کنید . در لینک زیر میتونید انجمن سازهای جوملا را مشاهده کنید :

لیست کامپوننت های انجمن ساز جوملا :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر بخواهید از تجربه من استفاده کنید باید خدمتتون عرض کنم تمام انجمن هایی که با کامپوننت های انجمن ساز جوملا راه اندازی شدند اکثرشون چندین بار نابود شدند Devil البته ممکنه مشکلی هم پیش نیاد ولی برای ارتقا حتما مشکل خواهید داشت و یا اگر مشکلی برای جوملا پیش بیاد انجمن هم مشکل براش پیش میاد.
بهترین کار راه اندازی انجمن با استفاده از ویبولتین و مای بی بی و پی اچ پی بی و غیره می باشد.
در آخر هم تصمیم با شماست.
انجمن سازهایی Discussion - Ninja Board و JooBB که روی جوملا 2.5 جواب میدند ( انجمن نینجا نسخه بتاست و برای جوملا 2.5 توصیه نمیشه ) رو من قبلا ً فارسی سازی و ترجمه کردم ، اگر دنبال انجمن ساز جوملایی با قدرت کیوننا هستید همونور که آقای گنجی گفتند ، Agora گزینه مناسبی هست که البته تجاریه و نمیدونم فارسی شده گیر بیاد یا خیر ... ترجمه ش البته کاری نداره .

به نظر من از انجمن سازهای اوپن سورس دیگه که آقای گنجی فرمودند استفاده کنید که قدرت خیلی بالایی داره ، یا اگر هم میخای انجمنی داشته باشی که نیازی نداشته باشه کاربر دوبار ثبت نام کنه ، از IPBoard استفاده کنید ( نسخه تجاریه ولی فارسی شده و رایگانش هست ) که خیلی امکانات بالایی داره و راحت با جوملا یکپارچه میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع