پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چیکار کنم بخش کامنت هام بیاد بعد خبر ها ** خیلی مهم***
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم که خیلی از باردید کننده های سایتم ازم اینو خواستن که انجامش بدم.
من درون سایتم بعد از هرخبر مطالب مرتبط هست و تبلیغات هم گذاشتم و دوستان و بازدید کنندگان گلایه دارند که کامنت های سایت زیر این تبلیغات و مطالب مرتبط گم شده است.
میخواستم بدونم میشه کاری کرد که بخش کامنت ها را بیارم بالای بالا دقیق بعد هر خبر قرار بگیره و تبلیغات و مطالب مرتبط بعد از کامنت های بیافته؟؟؟؟

اینم سایتم دوستان :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/align]
دوستان کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟؟؟
کسی واقعا تو انجمن نیست دیگه؟؟؟؟ قبلا زود جواب میگرفتیم یادش بخیر ...!!!
الان 4 روزه پست گزاشتم هیچکی جواب نمیده ...
هی پارس جووووووووووووووووم یادش بخیر یه روزایی واسه خودت اوبهت داشتی
دوست عزیز، به قول خودتون "ابهت" پارس جوم به پاسخ گرفتن یا نگرفتن شما نیست
خیلی از دوستان هستند که مشکلی رو که در هیچ انجمنی نتونستند حل کنند، در پارس جوم حل کردند!

شما هم از پلاگین استفاده کردید که در انتها نمایش میده! پس کاری نمیتونید انجام بدید
سلام
ببینین، مثلا اگر از k2 استفاده کنین، چون فرم نظراتش با مطالبش یکپارچه هست، میشه تو کدها دست برد و المان های مختلف صفحه رو جابه جا کرد. مثلا فرم نظرات رو بیارین بالا، مطالب مشابه رو بیارین پایین یا هر قسمت دیگه ای از صفحه مثل کلمات کلیدی و فیلدها و ...
همشون با تغییر و جا به جا کردن کدها توی یک فایل قابل انجامه.
ولی اینجا شما از یه افزونه جدا از افزونه محتوا دارین استفاده میکنین و به قول دوستمون، از پلاگین هم استفاده کردین. پس نمیشه کاری کرد.
مگر اینکه با استفاده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، بتونین فرم نظرات رو توی مطلب (آخر متن) نمایش بدین.
یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟
لینک مرجع