پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در افزونه مطالب ویژه-ضروری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من افزونه مجموعه ویژه و ساختم ولی دکمه هاش کار نمیکنه مشکل از کجاست؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم کد سی اس اس
کد php:
color#CCC;

border1px solid #CCC;
border-radius:9px;

cursorpointer;

displayinline-block;

font-size9px;

height16px;

line-height16px;

text-aligncenter;

width16px;

margin-1px
ببخشید اشتباه تایپیک بود این افزونه رو نصب کردم
در این حد نیستم ک بتوان افزونه ای بسازم....Blush
حالا از دوستان کسی هست راهنماییم کنه چکار کنم دکمش کار کنه؟؟؟؟
با سلام دوست عزیز این کد cssکامل نیستش افزونه رو از کجا دانلود کردین
سلام
من فقط کد دکمه و زدم ن همه کدشو
از این ادرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون اگه راهنماییم کنید؟؟
سلام ب دوستان
از دوستان کسی نیست کمک کنه برام حیاتیه
شاید این مطلبی که میگم ربطی به موضوع نداشته باشه ولی یه امتحانی کنید ضرر نداره
من گاهی وقتا با مشکل عدم انجام کار کلید میشم واین موضوع اذیت کننده است الان هم گاهی کامپوننت ها بعضی از دکمه هاش عمل نمیکنه وجست وجوی زیادی کردم وبه نتایج زیر رسیدم
1- مشکل از تابع اجاکس هاسته
2- کش isp ارائه دهنده خدمات
برای اینکه مشکلم رفع بشه کارای زیر رو انجام میدم و 70 درصد نتیجه میگیرم
1- از مرور گر های کد شده استفاده میکنم
2- از ساکس و وی**پی**ان
3- dns ها مو از حالت اتوماتیک خارج میکنم ودی ان اس های گوگل رو جایگزین میکنم که کش نداره و انها عبارت اند از 4.4.4.4 و 8.8.8.8
امیدوارم جواب بگیرید
موفق وسربلند باشید
ممنون و سپاس
میشه کمی زیر دیپلم برام توضیح بدید؟؟؟
سوادم قد نداد توضیحات شما رو متوجه شم
میشه بیشتر راهنمایی کنید؟؟؟؟؟
این تنظیمات و چجوری انجام بدم؟؟؟
1- از مرور گر های کد شده استفاده میکنم
2- از ساکس و وی**پی**ان
3- dns ها مو از حالت اتوماتیک خارج میکنم ودی ان اس های گوگل رو جایگزین میکنم که کش نداره و انها عبارت اند از 4.4.4.4 و 8.8.8.8
والا کدوم قسمتش رو بگم
توابع اجاکس یه سری توابعی هستند که روی هاست نصب میشه واگر نصب نباشه بعضی از کد ها اجرا نمیشه وباید زیر ساخت های اون بر روی هاست موجود داشته باشه
کش هم که چیز عمومیه وهمه میدونند چیه حالا این بحث هست که وقتی کش استفاده بشه این باعث میشه اون دکمه یا تابعی که میخواد با مقادیر جدید اجرا بشه اجرا نشه واون اطلاعاتی که رو که در حافظه موقت یا نهان یا کشه رو استفاده کنه برای این کار میایم و دی ان اس یا به عبارتی domain name server رو عوض میکنیم وتنظیم می کنیم روی دی ان اسی که کش کمتری نسبت به بقیه جاها داره

دامین نیم سرور هم سرویسه که وقتی شما نام سایتی رو میزنید مثلا پارس جوم میاد و جست وجو میکنه و بقیه سرور ها جست وجو میکنه ویک بار که سایت ایندکس شد دفعات بعد سرور دیگه احتیاج به جست وجو دوباره نداره واز پایگاه داده استفاده میکنه وسایت زودتر لود میشه حالا بعضی از ادرس ها هستند که اگر در این سرور ها ایندکس بشه باعث بروز مشکلاتی میشه وبرای رفع این کار بهتره از سرور های که کش کمتری دارند استفاده کنیم
امیدوارم که بر دانش شما هم افزوده شده باشه

در گوگل اگر سرچ کنید مرور گر های کد شده پیدا میکنی
ساکس وپروکسی که همون فیلتر شکن هاست
برای تغییر دی ان اس هم بر روی تنظیمات کانکشن برید ودر قسمت properties رفته ودر تب networking بر روی internet protocol versio4 (tcp/ip v4) کلیک کرده در قسمت پایین ان کلید رادیویی وجود داره که نوشتهoptain شما اونو به use the followingتغییر داده وادرس ای پی ها رو بهش بدید
درود
شما افزونه اصلی رو هم از سایت سازنده دانلود و تست کنید ممکنه در فارسی این مشکل وجود داشته باشه.
سلام و سپاس
من مازول انگلیسی و نصب کردم کار کرد فقط مشکلم اینه ک ادامه مطلب به صورت انگلیسی میاد میخام به صورت فارسی بیاد برای اینکار چکار کنم؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع