پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در عملکرد منوها و اسلایدر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
Joomla 2.5 قالب ja-travel رو با موفقیت تو لوکال نصب کردم. ولی گاهی اوقات ماژول اسلایدر رو نمایش نمیده. همچنین زیر منوهای منوی اصلی رو هم وقتی ماوس روش میره نشون نمیده.

البته همیشه اینطوری نیست ولی بعضی موقع ها اینجوری میشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
دوست عزیز شما دیگه کاربر حرفه ای هستید!!!

بارها توضیح داده شده در لوکال هیچ مشکلی قابل پیگیری نیست و ممکنه از همون لوکال بودن مشکل بوجود آمده باشه
اگر فقط در صفحهت خاصی مشکل دارید، باید ببینید در اون صفحه چه چیزی رو منتشر کردید که تداخل بوجود میاد

یا علی
تو صفحه اول فقط یه مطلب گذاشتم.
تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم نصب کردم بازم همون مشکل رو داره
كسي هست بتونه تو اين مورد كمك كنه؟
با سلام
دوست عزیز این موارد هم بیشتر برای سایت های که نال شده نیستن اتفاق میوفتهModuleJoomla 2.5
یعنی نسخه اصلیشو بتونم تهیه کنم دیگه این مشکل رو نخواهد داشت؟
نقل قول: یعنی نسخه اصلیشو بتونم تهیه کنم دیگه این مشکل رو نخواهد داشت؟
با سلام
بله دوست عزیزRose
یه امکان دیگه هموجود داره که تداخل افزونه به وجود امده باشه وبرای رفع ان میتونیداز پلاگین های رفع تداخل افزونه استفاده کنید داخل همین انجمن هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:j25: بسته نصبی رایگان رو از سایت smartaddons دانلود و نصب کردم. تو لوکال مشکلی نداره ولی تو هاست که نصب می کنم مشکل عدم نمایش منوها و اسلاید رو داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام ماژول ها رو غیر فعال کنید.بعد ببینید که منوتون کار می کنه یا نه؟
موفق باشید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع