پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل تداخل افزونه !!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان و اساتید گرامی بنده دارم قالب جدید سایتم رو کامل میکنم و اون رو فعلا روی این آدرس گذاشتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه افزونه مورد استفاده و اصلی من تداخل داره با دیگر افزونه های قالب سایتم لطفا من رو راهنمایی کنید که چطور بدون اینکه قالبی عوض کنم دوباره و... هر دو رو با هم داشته باشم روی نتایج که کلیک میکنی صفحه بعد به دلیل تداخل افزونه باز نمی شود ! و یا گلزنان و...
نام افزونه اصلی جوم اسپرت
ممنون از راهنمایی تون ولی من اطلاعاتم در این مورد پایین است و اگر امکان دارد در حل مشکلم به من کمک کنید الان نمیدونم جوم اسپرت با کدوم افزونه تداخل دارد . اگر امکان دارد یه نگاه بندازید و راهنمایی کنید
ممنون از لطفت دوست خوبم ، افزونه کلیدیه برام و قالب هم امکانات و ظاهری که میخوام رو داره و پنج روز کامل وقت گذاشتم روش /خدا کنه بشه درستش کرد وگرنه تلاش پنج روزه ام کامل از بین میره
کی گفته مشکل از تداخل افزونه هاست؟
فکر نکنم چنین چیزی باشه.
احتمال میدم که جوم اسپرت ایراد داشته باشه.
شما گفتید تداخل:اگه تداخل باشه صفحه باز میشه ولی بد باز میشه!
برای تست قالبتون رو عوض کنید و نتیجه رو اطلاع دهید.
مشکل از افزونه جوم اسپرت بود و با حذف و نصب دوباره مشکل من حل شد از دوست خوبم بابت راهنمایی شون ممنونم
شما لطف دارید.
RoseRoseRoseRoseRose
سرزنده و پایدار باشید.
لینک مرجع