پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل راست چین در K2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
با افزونه k2 اطلاعات یه محصول رو نمایش دادم. تو قسمت فیلدهای اضافی سه تا مشکل دارم.
یکی این که راست چین نیست.
دوم اینکه Additional info به انگلیسی هست. چطور میشه این گرینه رو نمایش نداد یا فارسیش کرد (یعنی نشون بده: اطلاعات اضافی)

مورد بعدی اینکه با پلاگین تب ساز NoNumber تو قیمت توضیحات محصول چند تا تب ساختم. آیا این امکان وجود داره که اطلاعات فیلدهای اضافی و نظردهی رو توی این تب ها نمایش داد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
خب دوست عزیز از نسخه های پارسی منتشر شده استفاده بفرمایید
من از نسخه فارسی جومینا استفاده می کنم و این مشکل رو دارم.
خب دوست عزیز وقتی از فارسی یک تیم دیگری استفاده میکنید بهتر هست همونجا هم پیگیر مشکلات بشید

در انجمن پارس جوم به تازگی نسخه پارسی و رفع مشکل کامل تاریخ شمسی منتشر شده که میتونید با اطمینان استفاده بفرمایید

یا علی
در مورد تب ساز من چک کردم اما قابلیت قرار دادن ماژول در توضیحاتش نبود.
درود بر شما
به احتمال زیاد با اضافه کردن Additional info (که در فایل زبان انگلیسی این افزونه موجود است) در فایل زبان فارسی و ویرایش متن آن باید مشکل حل شود

شاد باشید و شادی بخش دیگران
دوستان هر عدم فارسی سازی رو میشه به راحتی در مدیریت جوملا از قسمت زبان >باطل انجام داد.

راستی: در آدرس components/com_k2/css/k2.css خط431 و 206 مقدار float: left; رو به right تغییر بدید.
431 برای لیست آیتم ها. و 206 برای نمایش تک آیتم.
لینک مرجع