پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دو مشکل با یک افزونه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

دوستان ، لطفا ابتدا وارد صفحه زیر بشوید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا به تصویر زیر نگاه کنید:

[تصویر:  74901242447961709694.jpg]

خب ، ما الآن دو مشکل داریم که بر اساس شماره گذاری عکس بالا 1 و 2 هست. در زیر:
مشکل 1) همانطور که در تصویر 1 و بلکه مهم تر در آدرس صفحه مورد بحث مشاهده می کنید ، در شماره یک دو مشکل وجود دارد:
الف: مشکل فونت که با فونت فامیلی تعیین شده در قالب که Yekan هست تفاوت دارد.
حالا من می خوام که فونتش به Yekan تبدیل بشه.
ب: اگر به آدرسی که در بالا گفتم بروید ، با بردن فلش موس بر روی گزینه "نقشه" ، یک کادری در زیر آن باز می شود که مشکلش اینه کمی از حاشیه ماژول آن طرف تر هست. حالا من می خوام که کمی اگه بشه بیارمش به سمت چپ تا از کادر خارج نشه. کسی می دونه که چطور میشه این کار رو کرد؟

مشکل 2) همانطور که در شماره 2 از تصویر بالا مشاهده می کنید ، مشکل دو هم مثل قسمت الف از مشکل 1 ، یعنی فونت می باشد و به جز قسمت "شرایط استفاده" ، بقیه کلمات فونتشون درست نیست و من می خوام به فونت یکان پیش بینی شده در قالب تبدیل بشه.

دوستان لطفا اگه کسی بلده راهنمایی کنه.

با تشکر
کسی نمی تونه پاسخ بده؟
درود
تاپیک شما منتقل شد به انجمن مشکلات.
برای اون متن توضیحات که وقتی موس رو میبری باز میشه مشکل خاصی وجود نداره و تولتیپ یا ابزار راهنما است.
برای تغییر فونت به یکان شما باید از فونت فیس استفاده کنید.اگر در قالبتون اینکار رو انجام دادید میتونید در سی اس اس ماژول نقشه گوگل تمام فونت فامیلی هارو به یکان تبدیل کنید.
اگر مایل بودید در این مورد آموزش در انجمن منتشر شده و میتونید مطالعه کنید.
مشکل دقیقا همین جاست که نمی تونم فایلی که برای تغییر Fint-Family هستش رو پیدا کنم.
در فایل style.css هم که تنها فایل css در این افزونه هست ، کلا دو خط کوتاه کد آورده که اصلا من متوجه ماجرا نشدم.

باید چیکار کنم؟
درود بر شما
درون افزونه باید به دنبال کد زیر باشید تا بتوانید آنرا ویرایش کنید

کد:
.gm-style div, .gm-style span, .gm-style label, .gm-style a
{
  font-family: Roboto,Arial,sans-serif;
  font-size: 11px;
  font-weight: 400;
}

شاد باشید و شادی بخش دیگران
با تشکر از شما ،
اما چنین چیزی رو پیدا نکردم.
به انتهای فایل سی اس اس قالبتون اضافه کنید و تست کنید.
اتفاقی نیفتاد.
لینک مرجع