پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نصب بسته نصبی جوملا ۲٫۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من دارم تلاش می کنم نسخه نصبی از وب سایتم روی هاست نصب کنم.الان یه نسخه معمولی روی هاستم نصب کردم اما نمی تونم هیچ تغییری بدهم. در ضمن مشکل
نصب ماژول هم دارم و نمی تونم اکیبا رو نصب کنم. حالا که دارم نسخه نصبی رو می ذارم روی هاست ، این مشکل ایجاد می شه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه راهنمایی کنین؟

ممنون
سلام دوست عزيز از ارور مشخص هست كه فالب نصب نشده و براي جوملا ناشناخته هست .
خوب بله. اما چرا اینطوری شده؟ من که همه مراحل رو انجام دادم
درود بر شما
ظاهرا شما اطلاعات پیش فرض جوملا را نصب نکردید
سطح دسترسی پوشه های tmp و log را چک کنید
تنظیمات فایل گانفیگوریشن را هم بد نیست چک کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
خیلی ممنون. من همه رو چک کردم و درست بودن. فقط یک نکته ای رو فهمیدم که در بعضی اموزشهای ساخت بسته نصبی هست و در بعضی دیگه نیست:
روی دیتابیس جوملایی که ساخته اید کلیک کرده و روی جدول users کلیک کرده و کاربری که موقع نصب جوملا ایجاد کرده اید را حذف نمایید.

در اموزشی که من ازش پیروی کردم، این چنین چیزی گفته نشده بود. این می تونه دلیل مشکل باشه؟ من می ترسم این کار رو انجام بدهم و بعد دیگه جوملا روی کامپیوترم هم خراب بشه و مشکل بشه ۲ تا.
قبل از هرکاری بک آپ بگیرید.
قبلا در انجمن در تاپیک ساخت بسته نصبی توضیحات کاملی داده شده به اون تاپیک مراجعه کنید.در انجمن آموزش های جوملا قرار دارد.
درود بر شما
می توانید به این روش هم عمل کنید:
محتویات پوشه جوملای لوکال را زیپ کنید و در هاست آپلود کنید و از حالت زیپ خارج کنید
یک دیتا بیس در هاست ایجاد کنید
از دیتابیس جوملا در لوکال خروجی بگیرید و آن را در دیتابیس هاست ایمپورت کنید
فایل configuration را در هاست تنظیم کنید (نام دیتابیس- نام یوزر - مسیر پوشه tmp و log)
کار تمام است

شاد باشید و شادی بخش دیگران
اما این روش نصب دیگه جوملا رو نداره. من می خوام که نرم افزار جوملا رو روی هاستم نصب کنم و بعد سایت خودم رو هم رویش بگذارم. که بتونم روی هاست تغییرات رو بدم. روشی رو که شما می فرمایید من انجام دادم و وب سایتم رو به هاست منتقل کردم اما الان هیچ تغییری نمی تونم در سایت بدهم چون روی هاست جوملا ندارم
لینک مرجع